2737
2739

یا یه چیزو تو ذهنتون خیلی بزرگ نکنید بخصوص ادم ها

من قبل اشنایی با پارتنرم میگفتم خدایا چقد خفنه البته اشتباه میکردم اون یه ادم خیلی معمولی بود ولی من با تکرار مداومش باور کرده بودم..

دوستان ذهنمون با حرفهای منطقی و عاقلانه پرورش بدیم خودمونم ارامش داریم

شماهم تجربه ایی دارید یه چیز به زور میخواستین و...بعدش چیشد

خوشحال میشم نظرات باارزشتون بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه ازخدابخواه چیزای بزرگ بخواه اندازه خداییش بخواه_مگه میشه چیزی بزورازخداگرفت؟حرفتوقبول ندارم توبخواه اصرارکن صلاح دونست میده ندونست نمیده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2728

یعنی من که الان یه مشکل مالی برام پیش اومده درِ ذرگاه خدا رو از پاشنه درآوردم از بس که ازش طلب کردم کمکم کنه کار بدی کردم ؟؟!! گیرم رو پول نیس این گره اگه حل نشه آبروم در خطره

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
همیشه ازخدابخواه چیزای بزرگ بخواه اندازه خداییش بخواه_مگه میشه چیزی بزورازخداگرفت؟حرفتوقبول ندارم تو ...

عزیزم منظور من اینه بعضی خواسته ها به صلاح ما نیست

فقط زمان متوجمون میکنه

مادی نمیگم اون بستگی به تلاش و ذهنتیت خودمون داره

2740
یعنی من که الان یه مشکل مالی برام پیش اومده درِ ذرگاه خدا رو از پاشنه درآوردم از بس که ازش طلب کردم ...

عزیزم اینجا بحث عقل وسطه 

شما باید شرایط میسنجیدید

با تلاش و پشتکار انشالا برکت مالتون زیااد میشع

عزیزم اینجا بحث عقل وسطه  شما باید شرایط میسنجیدید با تلاش و پشتکار انشالا برکت مالتون زیااد ...

نه شرایطمون اوکی بود ازمون کلاهبرداری شد و دستمون یک دفعه خالی شد،حالا الانم تو مراحل دادگاهیمو اینا ولی نه در کل پرسیدم..

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
نه شرایطمون اوکی بود ازمون کلاهبرداری شد و دستمون یک دفعه خالی شد،حالا الانم تو مراحل دادگاهیمو اینا ...

متاسفانه اینجاهم مقصرخودمون هستیم از عقلمون استفاده نمیکنیم و ساده برخورد میکنیم یا یه سری افراد خیلی دقل کارن

ولی شما حقتون میخواین امیدوارم خدا کمکتون کنه