2737
2739
عنوان

مردا چقدر زود بیخیالت میشن🙃🥲

99 بازدید | 8 پست

دوسال سربازی کنارش بودم چقدر سرش اذیت شدم

ولی سر یه حرف کوچیک ول کرد رفت یه زنگم نزد بیا برگردیم  نمیدونم بخاطر غرورش بود یا منو دوست نداشت که دیگه برنگشت🥲

کاش منم مثل اون بیخیال بودم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه حقیقت تلخیه

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2728

عزیزم فکر کردی برای ازدواج وارد رفاقت با خانوما میشن؟ برای خوش گذرونی و تنها نبودنه، وقتی موقع ازدواجشون که میشه یه دختر آفتاب مهتاب ندیده میخوان که با کسی نبوده باشه، که البته خدا ام جای حق نشسته و یکی مثل خودشون میذاره تو کاسه‌شون

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

پسرا میان ناله میکنن رفتیم سربازی عشقمون ولمون کرد حالا اگه یکی مثل شماهم پاشون وایستاد از اون ور دو قورت و نیم شون باقیه فکر میکنن خبریه

ولی مطمئن باش بعدا پشیمون میشه ولی حتی نمیتونه به روی خودش بیاره

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2738