2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا با این سنم تاحالا همچین حسی نداشتم

خدا رو شکرررررر الحمدلله برات خیلی خوشحالم!

یه سوال خیلی به یاد خدا هستی و دوستش داری؟!

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2728
2740
چند بار تایپ کردم که بفرستم پیامو ولی جلو خودمو گرفتم و نفرشتادم

خوب کردی

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
خدا رو شکرررررر الحمدلله برات خیلی خوشحالم! یه سوال خیلی به یاد خدا هستی و دوستش داری؟!

خدا ک صد البته تو قلبمه

ولی من یه زنه معمولی با یه زندگیه پر فراز و نشیبم ولی هیچوقت نشد عشقو درک کنم حالا باید بگم متاسفانه یا خوشبختانه  نمیدونم

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
خدا ک صد البته تو قلبمه ولی من یه زنه معمولی با یه زندگیه پر فراز و نشیبم ولی هیچوقت نشد عشقو درک ک ...

الإمامُ الصّادقُ عليه السلام ـ لَمّا سُئلَ عَنِ العِشقِ ـ : قُلوبٌ خَلَت من ذِكرِ اللّه ِ فأذاقَها اللّه ُ حُبَّ غَيرِهِ .[الأمالي للصدوق : 765/1029 .]

امام صادق عليه السلام ـ در پاسخ به سؤال از عشق ـ فرمود: دلهايى از ياد خدا تهى مى گردد و خداوند محبت غير خود را به آنها مى چشاند.

وقتی دلت مشغول یاد خدا باشه محبت غیر اون به دلت نمیوفته مگر اینکه همسر شرعیت یا بچه‌ت باشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706