2733
2734
عنوان

دوسال پیش تاپیک زدم که حاجت گرفتم 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 46 پست
۹سالههههه  هیچی دیگه درست نمیشه ،مگه میشه یه معتاد که هزار تا مشکل داره هزارتاااا  درست بش ...

انشالله تو زندگیت معجزه بشه و همه چی درست بشه

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مبدونم عزیزم گدروندم سخته خیلی ولی میگذره چه سخت بگیری چه آسون 

خیلی وقته میگم اینم میگذره اینم میگذره درست میشه ولی دیگه واقعا امیدی ندارم از اینده میترسم  دیگه هیچی درست نمیشه 

میشه واسه حل مشکلم صلوات بفرستی 🙏💚خیلی درمانده ام 😔😭 
مرسی الان میرم تاپیکتونو میبینم .البته قبلشم سرچ کردم خوندم🌹🌹

به به چه عالی که انقدر پیگیر بودید حتما شهید صداتون کرده

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
خیلی وقته میگم اینم میگذره اینم میگذره درست میشه ولی دیگه واقعا امیدی ندارم از اینده میترسم  دی ...

من ۱۵ سال سختی وحشتناک کشیدم ۲ بار خودکشی کردم دیگه ناامید نامید شدم فقط زنده بودم همین که یک دفعه همه چی درست شد

من ۱۵ سال سختی وحشتناک کشیدم ۲ بار خودکشی کردم دیگه ناامید نامید شدم فقط زنده بودم همین که یک دفعه ه ...

واقعا 🥺خدا کنه ولی جونیم خاکستر شد حتی نمیتونم خودکشی کنم 😞😞

من بیست سال بیشتره هر حاجتی دارم به هیچ جا نمیرسه 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
نگو چش. میخوری

چه چشمی اخه یکسری گفتم از زیارت عاشورا حاجت گرفتم که بعدش خراب شد بعد از اون هزارتا ختم نذر و دعا  و تلاش کردم هیچی به هیچی  فکر کن به هزار سختی ماشین قرض کردم شوهرمو با بدبختی راضی کردم رفتم تهران پیش دکتر که بزور پیداش کردم و  قبلا باهاش حرف زده بودم هیچ نتیجه ای نگرفتم با بدبختی رفتم بخدا قبلش چقدر نذر و نیاز و.... حالا این یکیش 

2706