2737
2739
عنوان

با این پسر چه کار کنم

147 بازدید | 5 پست

روم کراش داره دیروز نمیدونم چرا نشستم از کراشم تو جمع حرف زدم اونم بود(تاپیک قبل گفتم) 🥲😂

از دیروز مثل چی لج کرده 

بچه پررو 

چطوری باهاش رفتار کنم ؟

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗

فقط میدونم کارما داره دلشو بشکنی .کراشت دلتو میشکنه .هر کار کنی همونطور بات رفتار میشه متسفانه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میدونم کارما داره دلشو بشکنی .کراشت دلتو میشکنه .هر کار کنی همونطور بات رفتار میشه متسفانه

من هیچوقت باهاش بد رفتار نکردم حتی خوبم رفتار کردم 

الان اونه که با رفتارش ناراحتم کرده 

انگار پدر کشتگی باهاش دارم

2742

اگه دوسش نداری لطفا خواهشن خیلی مودبانه بهش بگو نزار وابسته بشه و بعد بهش بگی من ک نگفتم عاشقم شو...

اون الان از هر رفتار تو از خنده های تو لبخندت صدات از هر چیز ساده تو داره تو قلب و ذهنش خاطره می‌سازه و ممکنه سوبرداشت کنه ک این خاصیت عاشقی هست.

اگه نمیخایش خیلی محترمانه بهش بگو.

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
اگه دوسش نداری لطفا خواهشن خیلی مودبانه بهش بگو نزار وابسته بشه و بعد بهش بگی من ک نگفتم عاشقم شو... ...

آخه به زبون نیاورده چیزی فقط از رفتارش همه فهمیدن 

من سعی میکنم مثل بقیه باهاش عادی رفتار کنم