2733
2739
عنوان

مامانایی که سنجش سلامت بچه هاتون و انجام دادین میاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاس ها ک‌شروع شد خبر میدن .

یعنی همون مهرثبت نامش کنم ؟ظرفیتش پرنشه یبار

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
بله من دخترم رو  دی بردم‌برای سنجش .امسال پیش دبستانی بود

خدا حفظش کنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
لطفا کمک بچه من امسال میره پیش هچ کاری نکردم هنوز اول باید ببرم سنجش یا بعد رفتن ب پیش دبستان میف ...

اجباری نیست برو پیش دبستانی که میخوای ثبت نام کنی بپرس

مادر شدن مثل یک جاده ی یک طرفه س، یک طرفه و بی انتها....🥺
توسنجش چیکارمیکنن؟چه سوالایی میپرسن؟

بازی ماز و سودوکو و وصل خط چین ها  را کار کنید یه شعر باید بخونن ، یسری سوالات میپرسن که نمی‌دونیم چیه، شمارش اعداد رنگها و در کل زیاد سخت نیست استرس نداشته باشید

کجا باید بریم خواهر؟ اول باید ثبت نام کنیم سایت؟ میشه منو راهنمایی کنی؟ باید ببرم 

برو کافی نت سریع ثبت نام می‌کنه آدرس اون مرکز سنجش و میده

2740
برو کافی نت سریع ثبت نام می‌کنه آدرس اون مرکز سنجش و میده

یعنی صبر نکنم تا بره پیش؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
توسنجش چیکارمیکنن؟چه سوالایی میپرسن؟

بجز رنگ ها و اعدا مثلا چه حیواناتی توی جنگل هستن کدوما اهلی میتونن باما زندگی کنن.از دخترم پرسیده بود جای کفش کجاست جاکفشی یعنی .ماشین از چی ساخته شده بگه شیشه آهن. غذا رو کجا میزاریم یخچال .توپ بازی کرده بود باش بتون توپ رو بگیره .برادر پدر کیه .ماشینتون چیه و....ولی در کل سخت نمیگیرن توی همه هم احتیاج نیست عالی باشن متوجه میشن کدوم بچه مشکل اساسی داره اگه ن بجه ای خجالت بکش یا گوش نده دلش نخواد یاهرچی بچه مشکل دار نبست.