2737
2734
عنوان

بزرگترین دستاورد زندگیتون چی بود؟ 😂❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 75 پست

[QUOTE=335897389]مستاجریم ولی خدارو شکر بد نیست ولی آنچنان خوبم نیستیم ،برای شوهرم که نفر اصلی ۲ هزار دلار تقریبا و و ...[/QUOTE

۳میلیارد؟خب اگه اونجا کار کنیم دیگه چرا ۳میلیارد؟

[QUOTE=335897389]مستاجریم ولی خدارو شکر بد نیست ولی آنچنان خوبم نیستیم ،برای شوهرم که نفر اصلی ۲ هزا ...

به هر حال هزینه رفت آمد انگشت نگاری ۲/۳ماه کرایه خونه و خوردو خوراک رو باید داشته باشی دیگه با این قیمت دلار همی میشه دیگه

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تودلیم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
2728
بعد اونجا اجازه میدن ما راننده تاکسی بشیم؟😅

اره بابا،یه چیز جالب بگم اونجا حتی اگه ماشینم نداشته باشی میتونی اوبر پیاده بشی مثلا  پیتزا رو پیاده ببری ۲تا کوچه بالاتر بدی بیای ،ولی اگه بخوای ماشین بگیری باید گواهینامشو اونجا بگیری ۱/۲ماه زمان میبره قیمت ماشینم که نسبت به اینجا خیلی ارزون تره 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
جلسه آخر لیزرم امروز تموم سد😂

میگن جلسه اخر لیزرو کسی تاحالا ندیده   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
حالا ۹ جلسه رفتم مثلا تموم شده ولی هی باید تو سال برم باز😬

همون دیگه سالی سه بار باید بری تا اخر عمر این چرخه ادامه داره  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706