2733
2739

الان دقیقا اول راهی عزیزم و زمان شروع هرکاریه

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه همه رو میبینم یا دارن شوهر میکنن یا حقوق میگیرن یا ماشین خریدن ولی من هیچی ندارم💔😭

خیلی کارا میتونی بکنی دختر هنو اول کار ناامید شدی😐

شروع کن ی حرفه ارایشگری چیزی باد بگیر باشگاه برو ورزش کن 

گواهینامه بگیر 

اووو اینقد وقت داری 

حالا اونا ماشین با پول باباشون خریدن چ افتخاری براشون داره مثلا

اصل اینه با تلاش خودت ب جایی برسی

حالا شوهر کردن افتخاره😂من ۲۴ سالمه هنو دانشجو ام همزمان کنکور میخوام بدم اخرین چیزی ک بش فکر میکنم شوهره تو ی تاپیک دیگه ام گفتم

خیلی کارا میتونی بکنی دختر هنو اول کار ناامید شدی😐 شروع کن ی حرفه ارایشگری چیزی باد بگیر باشگاه بر ...

خوشبحالت چطور اینقد امید داری

من همه خانواده ام میزنن تو سرم میگن تا 20سالگی هیچی نشدی بقیش هم هیچی نمیشی🥺💔

2738
خیلی کارا میتونی بکنی دختر هنو اول کار ناامید شدی😐 شروع کن ی حرفه ارایشگری چیزی باد بگیر باشگاه بر ...

اخه بخوام برم یه حرفه یاد بگیرم حداقلش باید بیست میلیون داشته باشم. باشگاه و گواهینامه هم همینطور. منی که هیچی ندارم چطور شروع کنم 💔🤌🏻

اخه بخوام برم یه حرفه یاد بگیرم حداقلش باید بیست میلیون داشته باشم. باشگاه و گواهینامه هم همینطور. م ...

عزیزم همزمان یجا مشغول بکار شو و شروع کن با حقوقت حرفه ای مثل ارایشگری یاد بگیر 

از همین فردا میتونی شروع کنی هر وی سریعتر بهتر