2733
2734
عنوان

خیانت!!!

476 بازدید | 16 پست

چرا انقدر خیانت زیاد شده وقتی نمی‌خوان طرف مقابل چرا ولش نمیکنن برن؟؟؟ 

چرا زجر کشش میکنن حتی وقتی اونطرف کارایی نکرده و همه جوره پاشون بوده و مثل گل پاکه!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون زنشون‌عشقشونه اوناهوسن میخوادعشقشم نگهداره پای هوسشم بمونه یاهم‌ازترس مهریه وحرف مردم وبچه احتمالی مجبورن نگهدارن طرف رو

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چون نمیخوان نظم زندگیشون بهم بخوره همسرشون به بچه ها میرسه و ...

آره دیگه کلفته بچه هارو بزرگ کنه زندگیرو سرما نگه داره تا آقا از ارش نیفته تو چشم فامیل و آشنا بعد با معشوقشم عشق و حالو 💔💔💔💔💔😔😔😔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی 

طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه 

و اینکه چرا زیاد شده 

فقر فقر فقر و تکنولوژی

فقر فساد میاره 

تکنولوژی هم میتونه فساد بیاره

2740
ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی  طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه  و ...

چه ربطی داشت اتفاقا پولدار ها بیشتر خیانت میکنن 😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی  طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه  و ...

آدم فقیربرعکس کمترخیانت میکنه چون تمام فکروذکرش سیرکردن شکم زن وبچشه الان خیانت توهرقشری هست به یک تیپ جتمعه نبندینش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چه ربطی داشت اتفاقا پولدار ها بیشتر خیانت میکنن 😕

اون پولداری که خیانت میکنه 

فقیر هم باشه خیانت میکنه و جزو دسته بیمار (بیشتر جنسی که بیشعور هم هستن)

مرد که از فقر نمیره خیانت کنه، زن از فقر اگر ذاتش بد باشه میشه زن هرزه و یه سره خیانت

2706