2737
2739
عنوان

بیاین از عقاید مزخرف اطرافیان بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 63 پست

من سر عقد دختر دایی ام فهمیدم که زن داییم اینا خانوادگی اعتقاد دارن که آینه شمعدون زوج طلاق گرفته رو نباید بزاری تو سفرعقد عروس داماد !

میگن بد یمن هستش!!

عجیبا غریبا😐

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

مامانم که میگه هرکسی باید تقریبا در حد خانوادش رفتار کنه

اگه خانواده تو آدمای معتقدین نباید تو هنجار شکن بشی. ولی خب اگر خانواده ی معتقدی نداری حرجی بر تو نیست😐 اعتقادات یه مثال بود در مورد بقیه ی چیزا هم به این اصل پایبنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا مادر شوهر منم همینه  تازه دختراش کمکش نمیکنن بعد انتظار داره عروساش کلفت ۲۴ ساعتش باشن

اره

من میومدم خونم دست به سیاه و سفید نمیزدن دخترای خواهرش

اما وقتی میرفتیم خونشون بزور منو میفرستاد کمک دختر خاله های شوهرم که اره برو دست تنهان

مادرشوهرا اکثرا اینطورن من یه عقایدی داره که اگه به خاطر همسرم نبود جدا میشدم  در این ح ...

وسه من عقاید تخیلی داره 

خجالت میکشم بعضی موقعا از حرفاش تو جمع خانوادمون

چشم زدن طرف نوش موهاموشو کوتاه کرده مادربزرگش میگه چشمش زدن چون موهاش بلند بوده اوفتاده دستش شکسته مجبور شدیم کوتاه کنیم یعنی سرماخوردگیم چشم زدن😐😐😐😐😐😐😐😐😐

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2740
اره  من میومدم خونم دست به سیاه و سفید نمیزدن دخترای خواهرش اما وقتی میرفتیم خونشون بزور منو ...

دقیقنننننننن ریدم به همشون عنترارو

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
من سر عقد دختر دایی ام فهمیدم که زن داییم اینا خانوادگی اعتقاد دارن که آینه شمعدون زوج طلاق گرفته رو ...

خانواده منم اعتقاد دارن که وسیله و جهیزیه زوج طلاق گرفته و جدا شده بد یمنه و نباید بخری برا خونت 

وگرنه توهم برات مشکل پیش میاد😐

اعتقاد مادرشوهر من اینه اگه عروس جلو بشینه انگار فوش خواهر مادر داده به مادرشوهر.

😂😂😂

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
چشم زدن طرف نوش موهاموشو کوتاه کرده مادربزرگش میگه چشمش زدن چون موهاش بلند بوده اوفتاده دستش شکسته م ...

این که تو کل ایران رایجه

عطسه میکنه طرف میگن وای چشم خورد

خانواده منم اعتقاد دارن که وسیله و جهیزیه زوج طلاق گرفته و جدا شده بد یمنه و نباید بخری برا خونت&nbs ...

الله اکبر 

آخه چرااااا!

خدایا دیگه😩

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
اعتقاد مادرشوهر من اینه اگه عروس جلو بشینه انگار فوش خواهر مادر داده به مادرشوهر.

پدرشوهر نداری؟ 

بگو یه عمر کنار همسرت نشستی،  اینجام ول نمیکنی

بنظر من اینکه میگن وای باید بزرگتر جلو بشینه، بی احترامی میشه اگه عقب باشه چرت و پرته

مثلا تو پشتت به اون بزرگتر باشه چی میشه؟   میمیره؟ 

به خدا اگه اتقاقی بیوفته

2706