2733
2739

برآورده بشه بچه یه مشکل دارم که زندگیم بهش وصله خیلی انتظار کشیدم و بالاخره هفته آینده دوشنبه نتیجه مشخص میشه میترسم وای امیدوارم  برام دعا کنید نتیجه مثبت بشه تاااا شبا بتونم راحت بخوابم از زندگی با عذاب وجدان راحت شم از خجالت بیرون بیام خدا رو قسم دادم بهش گفتم تو خدای معجزه های بهش گفتم به پاکی اون بچه تازه متولد شده قسمت میدم حاجتمو بدی میشه برا برآورده شدن حاجت به زبون ساده فارسی دعا کنی ؟ منم برای شما دعا میکنم لایک کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده قابلی نیستم دعات میکنم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

انشالله مشکلت حل بشه هرچی برات خیر و صلاحه اتفاق بیافته و به خواسته ات برسی عزیزم میشه واسه منم دعا کنین هرچه زودتر بتونم جدابشمو یه زندگی جدید واسه خودم بسازم واقعا تو بد شرایطی ام💔

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
2738
الهی دلت شاد بشه برای منم دعا کن با دلشکسته گفتم دلت شاد بشه انشاللله که میشه

قربونت دل مهربونت بشم امیدوارم هر چه زودتر دلت شاد بشه به حاجت قلبیت برسی به امید خدا  خدا نگاه اون قلب مهربانت کنه حاجتتو بده 

برات ایه الکرسی خوندم ان شاء الله که بهترین ها برات رقم بخوره. لطفا برای من و حاجتم هم دعا کنید.❤️

مرسی مهربونم از خدا می‌خوام هر چی از دلت میگذره برآورده بشه نگاه خدا به زندگیت باشه لحظه آیی تنهات نزاره همیشه پشتو پناهت باشه برات حمد میخونم به امید حاجت رواییت

2706