2737
2734

یه شخصیت فوق‌العاده چرت دارم که همش دنیال بعد منفی قضیه هستم خیلی کارا دوست دازم انجام بدم ولی نمیتونم همش استرس دارم همش ناراحتم همش منفی بینم

مثلا جاریم از لحظه لحظه زندگیش استفاده میکنه و آرامش داره

من نه 

من همش استرس دارم

بابت هرچی دارم خودمو اذیت می‌کنم 

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شخصیت چرتی نداری 

نگاهت به خودت غلطه

اونایی که اعتماد به نفس و ارامش دارن انسان های منحصر به فردی نیستن بلکه خودشونو منحصر به فرد و با ارزش میبینن و اجازه نمیدن سر هرچیزی نگران بشن

این خودی که ما پا میزاریم روش و میگیم به درد نخوره اونها بغلش میکنن و باارزش ترین چیز میدوننش

تفاوت فقط همینه

2728

اکثرا اوقات ترس انجام ندادن کار از انجام کار و شکست تو اون کار بیشتره .دل بزن به دریا از یه کار شروع کن بدترین نتیجه شکست هست بهتر از انجام ندادنه شاید فقط تلقین داری وقتی اراده کردی یه کاری انجام دادی و موفق بودی خودت به خودت ثابت کردی اون حس منفی هم از بین میره لزوما نه کار بزرگ از یه کار کوجک و آهسته آهسته انجام بده 

شخصیت چرتی نداری  نگاهت به خودت غلطه اونایی که اعتماد به نفس و ارامش دارن انسان های منحصر به ...

خودمم میتونم درک کنم و بفهمم ولی خوب چطور بتونم خودمو باارزش بدونم؟حسش نیست

اکثرا اوقات ترس انجام ندادن کار از انجام کار و شکست تو اون کار بیشتره .دل بزن به دریا از یه کار شروع ...

من دوست دارم همه کاری انجام بدم

کارای خودمو بی ارزش میدونم

و فک میکنم همه هم بی ارزش میدونن

2740
کتاب زیاد هست کتاب نیمه تاریک وجود برای شروع خوبه  ادم تو این وادی که بیوفته خیلی نگاهش به خو ...

تا نصفه خوندمش 

ولی پیچیده بود 

من دوست دارم همه کاری انجام بدم کارای خودمو بی ارزش میدونم و فک میکنم همه هم بی ارزش میدونن

همه کار اشتباهه گفتم تدریجی و آهسته از یه کار سبک شروع کن .هیج کاری تو دنیا بی ارزش نیست چون هر کاری طرفدارای خودش داره حتی ساده ترین کار مثل بافتن یه دستبند ...بعدم هدفت خودت باسه نه اینکه دنبال تایید بقیه باشی تو برای دل خودت اول بعد محک زدن خودت کارا انجام بده چکار بقیه داری 

همه کار اشتباهه گفتم تدریجی و آهسته از یه کار سبک شروع کن .هیج کاری تو دنیا بی ارزش نیست چون هر کاری ...

میشه لینک کانال رو برام بفرستید اینجا

2706