2737
2734

چرا رفتین عزیزان 

حرفهای زیاد بود 

منتهی نمیتونستم زود بگم 

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
زایمان کردی؟ 

اره 

اما آرزو میکنم کاش اینکارو نمیکردم 

و الان بچه هفته ۳۷ و ۴ روزش میشد

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نی نی چطوره؟ 

ببین این که فکر میکنی مامان بدی هستی یه حسی ک ممکنه سال‌های بعدم برات پیش بیاد کلا مادر همینه من گاهی شاید یکم با دخترم بد صحبت کردم شب انقدر گریه کردم و عذاب وجدان گرفتممممم 

ولی اتفاقیه ک افتاده

چکار کردی عزیزم یعنی خودت زودتر خاستی؟ 

ارع 

چون بچه بریچ بود خواستم سزارین با کمترین هزینه 

داشته باشم 

اما دکترم بدلیل فشارخون سزارین کرد و ۲۳تومن هزینه شد برام

نی نی چطوره؟  ببین این که فکر میکنی مامان بدی هستی یه حسی ک ممکنه سال‌های بعدم برات پیش بیاد ک ...

آخه برای من بد صحبت کردن و اینا نبود 

تو این ۱۰ روز بقدری خسته بودم هم از لحاظ جسمی هم روحی 

تمرکز نداشتم بی‌خواب بودم 

بچه نصف شب از بغلم افتاد از فاصله ۵۰ سانت

2740
ارع  چون بچه بریچ بود خواستم سزارین با کمترین هزینه  داشته باشم  اما دکترم بدلیل ف ...

عزیزم خودتو سرزنش نکن خداروشکر کن سالم بغلته

من هفته 28 هستم همش استرس جنگ دارم همش به شوهرم میگم بریم الان سزارین کنم میترسم جنگ بشه بچه تو شکم من بمونه

عزیزم خودتو سرزنش نکن خداروشکر کن سالم بغلته من هفته 28 هستم همش استرس جنگ دارم همش به شوهرم میگم ب ...

کااتش منم‌هفته‌۲۸ بودم الان

راحت شدی عزیزم آخه چرا اینطوری میگی

برای اینکه تو این ۱۰ روز نتونستم خودمو مدیریت کنم 

و اتفاق بدی برام افتاد

آخه برای من بد صحبت کردن و اینا نبود  تو این ۱۰ روز بقدری خسته بودم هم از لحاظ جسمی هم ر ...

حرف بزن خودتو خالی کن عزیزم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706