2737
2734
عنوان

🔸️علم روانشناسی میگه ...🔸️

87 بازدید | 6 پست

وقتی یک نفر خیلی می خنده،

حتی برای چیزهای احمقانه و پیش پا افتاده، بدونید او از درون عمیقاً غمگینه.

اگر یک نفر خیلی می خوابه، بدونید تنهاست.

اگر یک نفر کم حرف می زنه، سریع حرفش رو میگه و دوباره سکوت می کنه،

بدونید یه رازی تو سینه ش داره.

وقتی یک نفر نمی تونه گریه کنه، بدونید ضعیف نیست.

وقتی یک نفر با یک روال غیرعادی و زیاد غذا می خوره، بدونید تحت تنش روانیه.

وقتی یک نفر برای چیزهای کوچک گریه می کنه، معصومه.

اما... وقتی یک نفر به خاطر چیزهای کوچک عصبانی می شه یعنی درگیر دوست داشتن از ته قلبه!

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

اخریو موافق نیستم 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

حق تاااااابد🥲💔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه درست بود ولی دو تا آخری رو قبول ندارم 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2728

چقدر تاپیک هاتون خوبه ذخیره میکنم سرفرصت بخونمشون 

رشتم روانشناسیه 

شما روانشناس هستید؟ 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
چقدر تاپیک هاتون خوبه ذخیره میکنم سرفرصت بخونمشون  رشتم روانشناسیه  شما روانشناس هستید؟& ...

نظر لطف شماست ...صاحب اختیارید .

موفق باشید .

خیر روانشناس نیستم   

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.