2737
2739
یک ساعت

خیلی هم خوبه ولی برای اینکه دقیق باشه دوساعت بعد از غذا یا ناشتا باشه و در اون دوساعت هیچ فعالیتی نداشته باشید 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ۲۵ ساله قند ناشتام گاهی ۹۵،۹۲،۱۰۰میشه زیاده؟ 

شما قطعا اختلال گلوکز دارید و دارید وارد فاز پیش‌دیابت میشید،با چند ماه فستینگ‌ چون جوان هستید دوباره قند شما برمی‌گرده زیر 90،و چند مکمل همزمان البته،خیلی مراقب باشید این مرحله تا دیابت برای عده‌ای چند سال و عده‌ای چندماه بیشتر طول نمی‌کشه ولی خیلی خوبه که همین حالا که لب مرز هستید متوجه شدید.

2728
شما قطعا اختلال گلوکز دارید و دارید وارد فاز پیش‌دیابت میشید،با چند ماه فستینگ‌ چون جوان هستید دوبار ...

مرسی دوست عزیز بابت پاسخ کاملتون،حالا باید چیکار کنم برم دکتر چی بگم؟از الان قند و شیرینی رو کنار گذاشتم دو لیوان چایی رو با یه دونه خرما میخورم ولی تاثیر نداره

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
مرسی دوست عزیز بابت پاسخ کاملتون،حالا باید چیکار کنم برم دکتر چی بگم؟از الان قند و شیرینی رو کنار گذ ...

نیازی به دکتر نیست،چون شما فعلا پیش‌دیابت هم نیستید،بهیچ وجه قرص مصرف نکنید، با فستینگ‌ 16:8 شروع کنید البته برای یک هفته با 14:۱۰ انجام بدید تا بدنتون عادت کنه، چون با زمان بالا یهویی شروع کنید برای بعضی‌ها به بدن شوک وارد میشه و ریزش مو می‌گیرن ولی آروم‌ که شروع کنید هیچ مشکلی نداره،بین وعده‌های غذایی رو کامل حذف کنید،سونوگرافی برای کبد چرب بدید شاید قند کاذب دارید،حتما مکمل کروم ۲۰۰ یوروویتال رو در روز یکبار مصرف کنید،بعد از شام یک بسته پودر منیزیوم بیومگنلیت، حداقل روزانه ۳ تا ۴ هزار واحد ویتامین‌دی،ماهی یک آمپول ب‌‌کمپلکس و یک آمپول ب۱۲ تا ۳ ماه،تمام شیرینی‌های صنعتی و سنتی رو حذف کنید،صنعتی برای همیشه و سنتی تا ۶ ماه و بعد که قند خون رفت زیر ۹۰ متعال مصرف کنید،و همچنین حذف همه آبمیوه‌ها صنعتی و سنتی، و بعد از ۶ ماه سنتی در هفته ۲ بار بیشتر مصرف نشه.

در مورد فستینگ هم مطالعه کنید تا با اصولش آشنا بشید.

نیازی به دکتر نیست،چون شما فعلا پیش‌دیابت هم نیستید،بهیچ وجه قرص مصرف نکنید، با فستینگ‌ 16:8 شروع کن ...

خیلی خیلی ممنون 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
2740