2737
2734
عنوان

چقدر ناراحتم

85 بازدید | 13 پست

بچه ها مامانم 45 سالشه دندوناشو از دست داده.. حالا باید براش دندون مصنوعی بذاریم ولی خودش خیلی خجالت میکشه و ناراحته.. پول ایمپلنت نداریم.. میگه فامیل مسخرم میکنه.. چجوری دلداریش بدم آخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دندونای خودش درشت بوده دندون مصنوعی هم بگید براش درشت درست کنن

یه مدت بذاره عادت می کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اگه دندونای خودش درشت بوده دندون مصنوعی هم بگید براش درشت درست کنن یه مدت بذاره عادت می کنه

منم بهش میگم ولی میگه بدم میاد شبا درارم حس پیر بودن بهش دست میده ناراحته

2740
دو ماه باید کاملا بدون دندون باشه بعد خب بالاخره میفهمن

دو ماه نمیشه فامیل رو نبینید؟

اگه هم جایی میرن ماسک بزنن

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
منم بهش میگم ولی میگه بدم میاد شبا درارم حس پیر بودن بهش دست میده ناراحته

حق داره

باهاش صحبت کن دندون مصنوعی ربطی به پیری نداره

یکی از اقوام ما تو ۲۸ سالگی دندوناشو کشید مصنوعی گذاشت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
جدی؟ الان عادت کرده؟ 

ما نفهمیدیم مصنوعیه 

چون دندونای خودش درشت بود دندون مصنوعی رو هم داده بود شکل اون ساخته بودن ما فکر کردیم کامپوزیت کرده