2737
2739

حالا تحت هر عنوانی صیغه/زن دوم/ دوست دختز 

فازشون‌چیه؟ 

اگر زنشون رو دوست ندازن چرا طلاق نمیدن؟

من تا حالا از چندین مرد متاهل پیشنهاد داشتم‌

و اواخر فهمیدم دوستم با یک مرد متاهل ارتباط داره (که  دوست پسر سابقش یوده)

زناشون بفهمن‌چه احساسی یهشون دست میده؟ بنظزتون باید به زناشون‌گفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اما حالم از اون مرد و دوستت بهم خورد😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
2738

خدا لعنتشون کنه الهی به زمین گرم بخورن الان یکی از فامیلای ما داره به همین خاطر طلاق میگیره با بچه 💔

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

سخت ترین و وحشتناک ترین اتفاقیه ک تو زندگی میفته میدونی این نردا خیلی یا زن خودشونم خوبن الکی پشت سرش چرت میگن بعد ک زنه میفهمه داغون میشه نابودم انگار تمام زندگیتو سیل برده یا مثلا بخودت بیای ببینی زلزله همه جیزتو با خاک یکسان کرده همه کست رو سخته

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

چه مرد متاهل چه زن متاهل برمیگرده میگه اره من بهم نمیرسیدن خیانت کردم به مرده بگی.چرا میگه من با یکی نمیتونم به زن بگی.میگه وای چرا قضاوت میکنی بهم نمیرسی

درست بی شرفن

خیانتم توجیه نداره

ولی بی وجود تر و بی شرفتر از خیانتکار اونیه که با اگاهی میره میشه نفر سوم رابطه 

2706