2737
2739
مشکلت اینه که درونگراست؟

نه حس می کنم باهم فرق داریم 

من خیلی محافظه کار و عصا قورت داده و حواسم باشه فلان حرف رو نزنم که ازم سو استفاده نشه و سیاست دار 

اون خاکی و دلی و راحت تر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اینکه اخلاقش به من میخوره یانه  چهرش  خانواده اش اصلا نمی فهمم  می دونم پسر خو ...

مشخصات خودت و خودش را بگو تا ببینیم به هم میان یا نه...مثلا تحصیلات قد و شغل خودت و نامزدت و خانواده هاتون

2731

[QUOTE=335888241]نه حس می کنم باهم فرق داریم  من خیلی محافظه کار و عصا قورت داده و حواسم باشه فلان حرف رو نزنم ببین عزیزم این خودخواهیه ک بخوای اونو شبیهه خودت کنی یا شبیهه خودت بخوای رفتار کنه اتفاقا اون خیلی عادیه رفتاراش زندگی باهمین تفاوت ها زیباست

[QUOTE=335888241]نه حس می کنم باهم فرق داریم  من خیلی محافظه کار و عصا قورت داده و حواسم باشه ف ...

همین دیگه از این میترسم 

خیلی دلم میخواد شوهرم مبادی آداب باشه و این قطعا نیست

2738
اشتباه نگفتی  ایشون بیشتر برون گرا هستن

دقیقا منم سر این تردید دارم تمام نشانه های برونگرایی رو دارن

خودش میگه درون گرا و میگه حتی تو  جمع دوستامم تا سوال ازم نپرسن جواب نمیدم و خانواده شونم میگن یکم کمرو هستن 

دقیقا منم سر این تردید دارم تمام نشانه های برونگرایی رو دارن خودش میگه درون گرا و میگه حتی تو &n ...

خب این اخلاق شون ممکنه به خاطر سن شون باشه ی کم پخته تر برخورد کن و راحت اطلاعات در اختیار کسی نذارن

خب این اخلاق شون ممکنه به خاطر سن شون باشه ی کم پخته تر برخورد کن و راحت اطلاعات در اختیار کسی نذارن

من نمی دونم اطلاعات رو میگن یا نه 

حتی تو صحبتا گفتن من اهل صحبت از مشکلات و کار و اینا نیستم 

یا چند بار گفتم تعریف های روزانه تونو به کی میگید گفتن هیچ کس 

2706