2733
2739
عنوان

سریال کره ای _ملکه اشک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 66 پست

یعنی من یه معتاد سریال کره ای ام اما الان سه روزه به خاطر کنکورم دارم سعی می کنم جلو خودمو بگیرم و نبینم 

الان دارم بهت غبطه می خورمممممممممممم

ملکه اشک ها رم نگا می کردم ولی دیگه نمیشههههه

بزرگترین *درد و رنج*،،،درد و رنج تبدیل نشدن به کسی یه که توانایی شو داشتیم .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ممنون میشم

راجب یه دختر پولدار و یه پسر فقیره

این دوتا عاشق هم شدن و ازدواج کردن بعد یه مدت روابطشان سرد میشه پسره میخواد طلاق بگیره اما می‌فهمه دختره یه بیماری لاعلاج داره که سه ماه بیشتر زنده نیست

بعد رفیقش بهش پیشنهاد میده این سه ماه رو صبر کن یه جوری رفتار کن انگار عاشق زنتی تا زنت وصیت کنه بعد مرگش اموالش بهت برسه

2731
من سردونده دوست داشتنی اصن اشک بودمیریخت🥲😅

من دونده دوست داشتنی اونجا که بهش میگفت تو عاشق برفی و هوا خوبه پس چرا رفتی 

سر این سکانسش بغضم گرفت😭

من سردونده دوست داشتنی اصن اشک بودمیریخت🥲😅

وای من داشتم سکته می کردم اونجایی که پسره بش درخواست دوستی داد جلوی سون جه و برگشت به اینده همه چی خراب شد😂😭

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
من دونده دوست داشتنی اونجا که بهش میگفت تو عاشق برفی و هوا خوبه پس چرا رفتی  سر این سکانسش ...

💔من اونجا که پسره خودکشی کرد سکته زدم🥲

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738
از سریالای کره ای خیلی زخم خوردم اول میگن هپی انده بعد یهو قسمت اخر انقد سداندش میکنن ادم هق هق گریه ...

من سرِ همون هپی اند هم بغض میکنم دیگه چه برسه به سد اند😂😭

وای من داشتم سکته می کردم اونجایی که پسره بش درخواست دوستی داد جلوی سون جه و برگشت به اینده همه چی خ ...

وااییی نگووو

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من بدتر خندم گرفت 😂😂 مخصوصا اونجایی که فهمید هه این امید برای زندگی داره  البته بعد که عاشق ...

اره مخصوصا اونحا که تو المان بهش گفت. بیشتر از همه از زندگی کردن با تو متنفرم😭

یعنی من یه معتاد سریال کره ای ام اما الان سه روزه به خاطر کنکورم دارم سعی می کنم جلو خودمو بگیرم و ن ...

وای منم نهایی دارم ولی بازم نمیتونم دست از سر این سریالا بردارم😭

2706