2737
2739

منه ۳۰ ساله عروسی یه دختر ۲۰ ساله حس خیلی بدی بهم دست میده حس عقب بودن بدبخت بودن مخصوصا که بقیه هم با ترحم نگام میکنن و هی میگن ایشالا بعدی خودت هیچوقتم بعدی من نبودم🙂🙃

چند وقت دیگه عروسی داریم میخوام نرم خانوادمم مجبور کنم کلا نریم چون اگه فقط من نرم میگن از حسودیش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکار میری؟ خوب بگو جایی بودم حضور همه ک ضروری نیس

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2731
2740

چقد بیکاری بعضی از این خانوما حرفشونو نمیسنجن کلا به ریز و درشت همینو میگن فقط کافیه مجرد باشی بعدشم الان سن ۳۰ سال ک اصلا سن بالایی نیست برای ازدواج دیگه خیلیا ۳۰ ببعد ازدواج میکنن چ ربطی داره مگه قانون نوشتن ک همه باید از ی سنی ببعد متاهل بشن:»

2706