2737
2734
عنوان

کسانی که با مسائل کنکور اشنایی دارید خواهش میکنم بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 31 پست
این چیزایی که بهت گفتم تجربه خودمه به علاوه اطرافیان تو حرفایی که من زدم با خودت تطبیق بده ببین از ...

کاش زودتر بفهمم واقعا اگه به صلاحمه 

خانواده ام میدونم اجازه نمیدن بمونم ولی نمیتونم اینده امو بسوزونم میدونم اراده کنم میخونم و هیچ هنری جز درس ندارم 

میگن برو رشته ها سوابق حسابداری میدونم بازار کار ندارن وگرنه میرفتم😭😭😭

کاش زودتر بفهمم واقعا اگه به صلاحمه  خانواده ام میدونم اجازه نمیدن بمونم ولی نمیتونم اینده امو ...

اصلا حالِ رشته تجربی همینه عزیزم. همه بچه ها همینجوری فکر میکنن من خودمم تجربی بودم.ما فکر میکردیم اگر پزشکی قبول نشیم یا نهایت پیراپزشکی خیلی بدبخت میشیم ایندمون تباه میشه یا جلو دیگران ضایع میشیم و فکر میکنیم که حالا بقیه دربارمون چی فکر میکنن یا چی میگن؟میگن نگاش کن اخرشم هیچی نشد...

ولی بعدش که هرکدوم رفتیم یه رشته ای کم کم که گذشت و از اون جو دراومدیم فهمیدیم نه الکی شلوغش کرده بودیم همچینم که ما فکر میکردیم نبودش. حتی من خودم بعده ها به این نتیجه رسیدم چقد خوب شد اصلا من پزشکی قبول نشدم اصلا با من سازگار نیس این شغل ....

بعدم تو هررشته ای تو باسواد باشی و کار بلد باشی و خلاقیت داشته باشی  و زرنگ باشی کار برات هست. نبودم حتی دنیا به اخر نمیرسه کلی مهارت هست که یاد بگیری دوبرابر اون شغلا میتونی دربیاری. شک نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷