2737
2734
عنوان

ما خیلی شبیه هم هستیم

3007 بازدید | 0 پست

سلام قشنگم

ما خیلی شبیه هم هستیم

جفتمون صلح دوست داریم. جفتمون به نیکی معتقدیم.  جفتمون از بازیچه قرار دادن دین برای مقاصد سیاسی بدمون میاد. جفتمون خانواده رو یه رکن مهم در تربیت و آینده میدونیم.

و جفتمون خلقت یه خدا هستیم با ژنتیک مشابه.

دلم خواست لحاف دست دوز ساتن سنگین مادربزرگی روت بندازم

متکاهامون رو کنار هم بذاریم. هی حرف بزنیم. صدای شب بیاد. صدای شغال از دور و جیرجیرک از نزدیک. انقده حرف بزنیم که تشنه بشیم دلمون چایی بخواد بعد زورمون بیاد پاشیم بریم دم کنیم 😄

بهت بگم میدونم خسته ای. اصلا کی هست که هیچ وقت خسته نشه و با خودش نگه این چه زندگی بود که ساختم. برات بگم چه گاهی تصمیمات احمقانه ای توی زندگی گرفته ام که  توش عین چی گیر کرده ام ولی گذشته.

سه ساعت حرف بزنیم اخرش محض رضای خدا یه حرف دندون گیر نزده باشیم ولی حالمون خیلی خوب شده باشه.

بهت بگم گاهی از گذر عمر و رخوت و هزار تا چیز دیگه ترسیده ام و بهت بگم و مطمئنت کنم از درون خسته ای ولی از بیرون بسیار هم موفق و خوبی و همین کلی حرفه

ماچ

@گلاب22هستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.