2737
2739
عنوان

کهیر روی ران پا😭چیکار کنمممم

77 بازدید | 15 پست

سلام من حدودا یه هفتس که روی پاهام حالت قرمزی داره حساسیته 

بعد امروز بعد از حمومم یهو دیدم روی رون پاهام کهیر زده هیچ حس خاصی نداشتم فقط یخورده سوزش 

میتونه از چی باشه؟😭 

چه پمادی بزنم که خوب بشه؟؟ 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست🌸کاربری دست دو نفر هست
از مواد شوینده و بهداشتی یا خوراکی قرص هیدروکسی زین  بخور

شامپوم شامپو بچه‌ هست یه فوم استفاده میکنم برای صورتمه یذره ازش رو به پاهام زدم یعنی بخاطر اینه کهیر زده؟ولی آخه یه هفتس که حالت حساسیتی دارهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شامپوم شامپو بچه‌ هست یه فوم استفاده میکنم برای صورتمه یذره ازش رو به پاهام زدم یعنی بخاطر اینه کهیر ...

ببین تو این ی هفته شوینده لباس یا بدن جدید یا خوراکی نوبرونه و جدید یا پرنده ای حیوونی اگر هیچ کدوم نیست حساسیت فصلیه

2740
ببین تو این ی هفته شوینده لباس یا بدن جدید یا خوراکی نوبرونه و جدید یا پرنده ای حیوونی اگر هیچ کدوم ...

وای آره فکر کنم بخاطر تایدمون باشه یه هفتس که یه تایت جدید استفاده میکنم به احتمال زیاد برای همینه 

ممنونمممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میخاره فقط بتامتازون بزن و برام دعا کن همین 

نه نمیخاره فقط حالت آزردگی و سوزش داره:(

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤔نه بگو

منم رو دستام کهیر داشتم.. چند سال. برای من حساسیت غذایی بود.. هر پماد و قرصی که فکرشو بکنی امتحان کردم ولی خوب نشد.. تو همین نی نی سایت یکی گفته بود بیاید یه چیزی بهتون بگم یه عمر دعام کنید! اگه کهیر و حساسیت و اگزما و ... رو بدنتون دارید ادرار خودتون رو روش بریزید.. من فقط دو بار این کارو کردم و برای همیشه محو شد😐 الان ۲ ساله خلاص شدم

منم رو دستام کهیر داشتم.. چند سال. برای من حساسیت غذایی بود.. هر پماد و قرصی که فکرشو بکنی امتحان کر ...

😐😂😂مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40