2737
2734

از خونه خوشم میاد کلا و اشپزخونه رو خیلی دوست دارم برعکس با وجود مزایای کار کردن بیرون از خونه خیلی استرس میگیرم بهش فکر میکنم🙁🙁احساس بدی دارم 

منم عاشق خونه داری هستم ولی خب اگه از لحاظ مالی مستقل بودم لذت خانه داری صدبرابر میشد

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
منم عاشق خونه داری هستم ولی خب اگه از لحاظ مالی مستقل بودم لذت خانه داری صدبرابر میشد

به نظرم خانومای خونه دار حقشونه از شوهرشون حقوق بگیرن این کم اهمیت کردن کار رو اصلا درک نمیکنم اگه مامان نباشه بقیه باید تو اشغالدونی زندگی کنن خودشون که بلد نیستن مرتب کنن خونه رو یا غذا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خانومای خونه دار حقشونه از شوهرشون حقوق بگیرن این کم اهمیت کردن کار رو اصلا درک نمیکنم اگه م ...

کاش همه مردها به این میرسیدن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728