2737
2739
عنوان

خانومایی که تازه باردار شدین یا قصدشو دارین بیاین🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 35 پست
سلام عزیزم مبارکه انشالله به خوبی به دنیا بیاریش صحیح و سلامت منم تنبلی تخمدان دارم و پریودم نامنظم ...

باورت میشه منم کلا این شکلی بودم همه این راه هایی که رقتی هم رفتم دو سال اقدام بودم ولی این اواخر بیخیال شدم رفتم باشگاه خیلی وزن کم کردم روحیمو درست کردم بعد دی و بهمن اقدام کردم که نشد بعد اسفند و فروردین کلا بخیال بودم مسافرت رفتم گشتم بعد اقدامم هم خیلی کم بود سری های پیش یه روز در میون اقدام میکردم ولی این سری سر جمع فک کنم سه چهار بار بعد من ازمایش همینجوری رفته بودم واسه سه قضیه دیگه مه گفتم بزار یتا هم بدم که در کمال ناباوری خدا سوپرایزم کرد 

عزیرم توهم توکلت اپل به خدا و ائمه باشه مخصوصا اقا امیرالمونین یه جوری هدیتو بده که کپ کنی بعد اونم بیخیال باش با قسمت خدا نمیشه جنگید خدا هر وقت برات در نظر بگیره اون موقع میشه شاید قسمت توهم ماه بعده 😍❤🥲از خدا نینی سالم بخوا 

باورت میشه منم کلا این شکلی بودم همه این راه هایی که رقتی هم رفتم دو سال اقدام بودم ولی این اواخر بی ...

ان شالله

اره همه دوستام میگن ما بیخیال شدیم گرفت و فلان

ولی من سعی میکنم بیخیال شما اما ی روزایی ک تنهام یادم میفته میشینم غصه میخورم یا یکسره نی نی سایتو میگردم دنبال راه حل

غذا و روغن اینارم رعایت کردی یا فقط بدنساژی رفتی؟و اینکه پریودت هرچندوقت بوذش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله اره همه دوستام میگن ما بیخیال شدیم گرفت و فلان ولی من سعی میکنم بیخیال شما اما ی روزایی ک ...

ععشقم من ایروبیک و فیتنس کار کردم تو خونه هم زیاد نمون برو بگرد منم بخدا افسرده شده بودم انقدر گریه میکردم 

گریه هم گریه میاره بخند بزار همه چی برات خوش بیاد خوش بگذرون به خودت برس تو خونه ای واس خودت یه کار درست کن اهنگو پلی کن خودتم باهاش بخون نزار یه دقیقه هم حالت بد شه یه مدتم از نی نی سایت دور شو چون بدنا باهم فرق میکنه 

ایشالله بیای خبر باردلریتو به زودی بدی عزیزم😍😘

ععشقم من ایروبیک و فیتنس کار کردم تو خونه هم زیاد نمون برو بگرد منم بخدا افسرده شده بودم انقدر گریه ...

انشالله

میگن دعای باردارا و مامانای جدید میگیره برام دعا کن

انشالله که بارداریت راحت بگذره و جفتتون شاد و سلامت درکنار هم باشین

2731
به سلامتی بگذرونی عزیزم فقط این تیکر رو چجوری فعال کردی؟ 

سلام

این تاپیک رو بخونین:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10805010

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.