2737
2734

ببین

من نه اونقدرا بیکار ام نه اونقدر پیگیر خودم کار و زندگی خودمو دارم کلی مشغله و درگیری های خودمو دارم ولی کنار همه اینها یسری کارهارو حس میکنم باید انجام داد اینکه میری هروقت دلت بخاد پیام میدی ۱۶/۱۷ ساعت سین نکنی یعنی چی ؟

یعنی تو این ۱۳ ساعتی که من پیام دادم حتی یه لحظه ام ان نشدی ؟ محاله ممکنه حتی نیایی تل ام نوتفیک پیامم میره برات بالا

واقعا لازم نیست اینقدر بی محلی و این رفتار ها من ادمم درک میکنم میفهمم هرکسی حق انتخاب داره  لازم نیست اینکار واقعا بهم بگو خب که بدونم نباید منتظر پیامت بمونم

در کل خودمم بعد اون پیام های مسخره+۱۸ که کردیم خیلی از خودم شرمنده ام برا دیدن اون صحنه ها و اون طرز پیام دادن ها واقعا برا خودم متاسفم که عزت نفس خودمو پایین اوردم  و اون رفتار های مضحک رو که اصلا شایسته خودم نبود کردم

در کل خوشحال شدم از آشنایی باهات خداحافظ

• همه مردم زمین منو دوست داشتن به جز کسی که من دوستش داشتم  •🤷🏻‍♀️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا خوب نیست.

اول اینکه مردا براشون مهم نیست این حرفایی که زدین.

عذاب وجدان و ناراحتی هم پیدا نمیکنه .

یه چندتا اون میگه یه چندتا تو بعد هم فحش و بد و بیراه و بلاک . تو میمونی و کلی حرف مونده تو سینه و خود خوری .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740

بنظرم اینو نگو و اصلا توجهی نکن که دیر سین میزنه خیلی عادی رفتار کن و کمتر براش وقت بزار ولی وقتی اون زود سین میزد و درمورد موضوع مهمی داشتین حرف میزدین شما یهو غیب شو و بیشتر از اون تایمی که جوابتون رو نمی‌داد جواب ندید وقتی هم گفتن چرا حرکات خودشون رو به روش بیارید بنظرم با سیاست تره

به نظر من کلا پیام نده بهش همین که پیام میدی یعنی پیگیرشی و میخوای علت کارشو بدونی به نظرم با صبوری تو هم سرسنگین باش اون اگر سه روز پیام نداد تو شش روز پیام نده اگر اون بیست ساعت سین نزد تو دو سین نن با رفتارت بهش بی محلی کن اگر تو براش مهم باشی پیگیرت میشه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
بنظرم اینو نگو و اصلا توجهی نکن که دیر سین میزنه خیلی عادی رفتار کن و کمتر براش وقت بزار ولی وقتی او ...

پاک کردم براش حداکنه ان نباشه نوتفیکش رو ببینه

• همه مردم زمین منو دوست داشتن به جز کسی که من دوستش داشتم  •🤷🏻‍♀️💔

من باشم‌هیچی نمیگم‌و فقط میرم

بنظرم‌نیاز نیست بهش توضیح بدی

فقط خداحافظی کن و بگو تو آدم رابطه من نیستی و تمام

وقتی طرف انقدر گاوه که جواب تو نمیده

بزار نفهمه تو از این کارش دلخور شدی

بهش توضیح نده

بزار ذهنش درگیرت شه که اگر بشه

توضیح بدی که چی

میاد زبون‌میریزه 

دوباره خامت میکنه

تمومش کن

بدون توضیح

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2706