2737
2739
عنوان

من یک مادر خود خواه بی لیاقتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش مشکل مادی حق داری خدا کمکت کنه از این ناراحتی بیرون بیائی

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔 

عزیزم افسردگی پس از زایمان باعث شده به این موضوعات فکر کنی دیگه گذشته مبارکت باشه گرمیجات بخور برنج و ماکارونی سعی کن نخوری آبگوشت و غذاهایی که برای زن زائو درست میکنن بخور خداروشکر بچه سالمه دیگه شادباش که بچه ات نق نقو نشه و شیرت خوب بشه بشین دعا کن چون دعاهات برآورده میشن این روزا

2731
2740
ینی سزارین دوم پول دادین؟

کلا هزینه بیمارستان ودکتر انقد شد ارديبهشت پارسال 

منظورم اینه زیرمیزی ندادم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
الان مشکلت پوله یا زودتر فارغ شدن؟

زود فارغ شدن 

دو نفر خودخواه پست( دکترم و خودم) هر کدوم برای نفع خودشون بچه رو دو هفته زودتر بدنیا اوردیم

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
احساس میکردم سرم کلاه رفته روزها برای اینکه بچه رو زود بدنیا آوردم‌ ناراحت بودم همش گریه میکردم  ...

اوه اینا بخاطر افسردگی بعد زایمانه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
پی گیری کن وقتی بیمه قرارداد داره

مبگن دکترت با اون بیمه قرار داد نداشته 

منم سر در نمیارم دکتر تو مطب پولشو گرفته 

دیگه بحث بیمه برای بیمارستانه 

نمی‌فهمم اصلا

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
2706