2737
2734
عنوان

من یک مادر خود خواه بی لیاقتم

1430 بازدید | 92 پست

۱۰ روزه دخترم رو ب دنیا آوردم 

هفته ۳۶ بودیم بچه حالت بریچ بود مثلا میخواستم با کمترین هزینه سزارین کنم چون از طبیعی میترسیدم گفتم موقعیت خوبیه 

دکتر هم از ترس اینکه ی وخ من نرم بیمارستان دولتی زودی برگه بستری بهم داد  اونم با دلیل فشارخون.البته فشارم هم بالا بود یکم اما اونقدر نبود ک بخوام بچه رو بدنیا بیارم 

۸ میل ازم زیرمیزی گرفت 

اومد سزارین کرد 

ما بیمه کوثر هستیم 

بیمارستان هم با بیمه کوثر قرارداد داشت اما نمی‌دونم چطور شد برامون آزاد حساب کردن ۱۵ میل هم اونجا پیاده شدیم 

خیلی ناراحت شدم 

من اگه میخواستم اینهمه هزینه کنم خب چرا هفته۳۶ بچه رو آوردم 

تحمل میکردم هفته۳۸

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم

حالا ک تموم شده پولم دادی غصشو نخور

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

درست ميگي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کاربرای عزیز خانوم تازه زایمان کرده مستعد افسردگیه تورو خدا با ملایمت نظر بدید 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

احساس میکردم سرم کلاه رفته روزها برای اینکه بچه رو زود بدنیا آوردم‌ ناراحت بودم همش گریه میکردم 

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم

دکترت خودخواه و پولکی بوده البته سزارین تو خصوصی همینه من پارسال همین موقع ۲۲م هزینه سزارینم شد زیرمیزی هم ندادم چون دفعه اولم نبود سزارین میشدم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706