2737
2734
عنوان

دلم شوهررر میخواد دیگ خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4343 بازدید | 140 پست
20

عامو هنوز خیلییییییی زوده برات 

جنگه مگه 

تو الان باید از مجردیت لذت ببری 

من 30 سالمه تازه تو فکر ازدگاج افتادم 

امان از دهه 80 ای ها 😁

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
شب جمعه، شب دعا و استجابت دعاست انشاءالله.  از خدا بخواه یه همسر مناسب و هم کفو خودت، بهت عطا ...

امضات ۵۰ صلوات میفرستم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یکی دارما اگه شوهرت خوبه مال منو بدیم بره🤣🤣🤣فقط زیر پای یه خانم دکتر بوده تو خونه بدون خط وخش ...

مامانم میگه شوهر منم هست🤣🤣🤣🤣🤣

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2728
20

گفتم الان ۴۰به بالایی😶😶😶اخه چی دیر شده ک این همه فغان زدی😅😅😅بگیر بشین سرجات هنوز وقت واسه شوهر داری اینقد عجولی  که چی بشه

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2740
بخدا شوهر کنی عین چی میگی کاش مجرد بودم دردسر داره شوهرم میکنی الان لذت ببر. 

لذت چیو ببرم من هر روز سرکارم یا دانشگاه جمعه ام خونه نیستم هر روزم در این خلاصه شده که بدو بدو کنم شب خسته کوفته نرسیده بخوابم

مامانم میگه شوهر منم هست🤣🤣🤣🤣🤣

بهش بگو نه مال تو خوبه که تاالان نگهش داشتی حیفه بذا مال ما دم دست ترن😂

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
امضات ۵۰ صلوات میفرستم

ممنون عزیزم 

شرمنده می کنید. 

انشاءالله که همیشه سلامت و موفق و حاجت روا باشید دوست عزیز. 

من هم براتون صلوات می فرستم هر چند تا که تونستم. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
مجردی عشق کن تو زندگی متاهلی هیچ خبری نیس کاش من برمیگشتم به دوران دبیرستان

والا من با این وضع گرونیا فقط سرکارم مجبورم که باشم از چیزی نمیتونم لذت ببرم بنابراین مجرد بودن هیچ لذتی نداره

2706