2737
2739
عنوان

اونایی که لیرز میرن جسله ای چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4392 بازدید | 176 پست
😂اوم  ولی به نتیجه ش فکر کن کل تایمی که رو نخت خوابیدی رو حالا انقدرم زود به زود تایم لیزر م ...

بابا اخه من بیکینی میخام بد میگن باید شارژ بری یعنی مدام تااخرعمرشارژی همش🫤😂

🌙
شنیدم لیزر کندلا سفیدکننده هم هست

پول دار شدم اولین فرصت😄

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی مهربون خیلی به حرفات نیاز داشتم 🥰

قربونت بشم زیبا❤

اینو یادت بمونه که حتی اگر کسی گفته بدن من چهره من بدون نقصه، کاملا داره خالی میبنده

حاضرم شرط ببندم بدن همه ما تیرگی داره.... تیرگی ها تا حدودی قابل درمان هستن

اینارو دارم بهت میگم چون خودمم یه روزی مثل شما بودم 

نمیدونم دیگه چی تایپ کنم که حالت بهتر شه و دیگه از بدن خودت خجالت نکشی ولی اینو یادت باشه که تو «زیبایی»

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
دوستان چه نوع دستگاهی خوبه؟ یجا قراره برم تیتانیوم پلاس هست با 4 طول موج دستگاهش خوبه؟ پوست رو لک ...

یه جاتو برو اگه جواب گرفتی بقیه جاهاتو هم برو

هر دستگاهی به هر بدنی نمیوفته باید امتحان کنی

اگه نسوزه پوستت لک نمیوفته تازه روشن ترم میشه 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
بابا اخه من بیکینی میخام بد میگن باید شارژ بری یعنی مدام تااخرعمرشارژی همش🫤😂

اره عزیزم ولی فاصله ش دیر به دیر میشه بعد یه مدت سه چهار ، شش ماه یکبار میشه 

ولی ارزش داره من راضیم تا اخر عمرم ماهی یبار برم

پوستم لطیف شده حمامام پنج دیقه ای شده 😃

چون تو با مایی نباشد هیچ غم!🌱
2738
پول دار شدم اولین فرصت😄

اعتماد به نفس به این چیزا ربط نداره بخدا انقدر ادم دیدم زشت و مشکل دار ولی انقدرررر اعتماد به نفس دارن که

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
کرج

لیزر باران اینستا سرچ کنید براتون میاد سه تا شعبه دارن دستگاه های خیلی خوب اپراتور خیلی مهربون و صمیمی و کار بلد فضای کاملا تمیز و دنج من ک خیلی راضیم با این ک پر مو بودم بعد ۱سال ۲۰درصد رویش دارم پاهام و زیر بغل و دستام ک کاملا موهاش ریخته

من چون اگزما دارم یسری جاهای بدنم لکه مونده اونقد خاروندم 

برا همون هیچوخ نمیتونم برم 🥲💔

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
من چون اگزما دارم یسری جاهای بدنم لکه مونده اونقد خاروندم  برا همون هیچوخ نمیتونم برم 🥲💔

روغن کرچک بزن

2706