2733
2734

سلام شب خوش

من قصد ناراحت کردن شما رو ندارم ولی الان واقعا حالم بده

من تو خانواده ۷نفری زندگی میکنم که هیچ کدوم از خواهر برادرام ازدواج نکردن.خونه درست و درمانی نداریم وزمینش برای عمه هامه ماشین نداریم

بابام مریضی بدی داره و با خانومی در ارتباط

خودم پشت کنکوریم که هیچ انگیزه ای برای درس ندارم

وضع مالیمون خوب نیست

خواهر برادرام شغل و کار درستی ندارن

عمه هام چشمشون دنبال زمین شونه ولی بابام بهشون میگه بیاین تکلیف رو روشن کنیم میگن ما زمین رو نمی خوایم ولی میرن پشت سرمون حرف میزنند

با هیچ کسی نمی‌تونیم ارتباط بگیریم چون سریع میگن چرا ازدواج نکردین اینهمه خواهر برادر

سر نگهداری مادربزرگ مادریم با خانواده مادریم اختلاف داریم

و هزاران مشکل دیگه.......

هزاران دعا و نذر انجام دادیم،دعا گرفتیم ولی فایده ندارد

لطفاً نیاید بگید همه مشکل دارن و فقط شما نیستین و اینا

واقعا اعصاب این حرفارو ندارم از بس شنیدم

ولی اگه تجربه ای دارید برای حل مشکلات بزرگ و زیاد زندگیتون لطفاً بگید 

واقعا دیگه نمی کشم😞

از مكان زندگي خودتون بريد شهر ديگه..منظورم بچه ها هستن.

مثلا شما حتما بريد خوابگاه شهر دينه بعد كنكور..

بعضي مشكلات لازمش حركت و ريسك كردنه..

فقط موندم اون خانمي ك با پدر بيمارت ك پوليم نداره

و زن و بچه داره چطور ارتباط دارع؟!!!🙄

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه فضولی نباشه میشه بپرسم چرا هیچ کدوم از خواهر برادرا ازدواج نکردن عزیزم؟

والا عزیزم من آخری بودم.خواهر اولم خاستگارای خوب و زیادی داشت الکی الکی همه رو رد کرد

خواهر دومی هم ی چندتا خواستگار داشت که اونم فقط دوتاش بدرد بخور بودن که رد کرد 

بعدش دیگه یا خواستگار نداشتن یا هرچی داغون بود پا پیش گذاشت

با چه روحیه ای؟؟ داغونم  خیلیییی اینا فقط ی بخش از مشکلاتم هستش

به خودت روحیه بده منم تو شرایط خیلی بدی کنکور دادم خانوادم پاشیده بودن از هم الان دانشجوی هوشبریم رشتت چیه؟

از مكان زندگي خودتون بريد شهر ديگه..منظورم بچه ها هستن. مثلا شما حتما بريد خوابگاه شهر دينه بعد كنك ...

آخه دلم برای مامانم میسوزه نمی‌خوام تنهاش بزارم و اینکه من اصلا انگیزه برای درس خواندن ندارم الان دوماه دیگه کنکور من هیچی نخوندم

2740
به خودت روحیه بده منم تو شرایط خیلی بدی کنکور دادم خانوادم پاشیده بودن از هم الان دانشجوی هوشبریم رش ...

تجربی

واقعا نمیتونم اصلا تمرکز ندارم

قبلاً خیلی باهوش بودم

الان هیچی یاد نمی‌گیرم هیچی تو ذهنم نمیره

از مكان زندگي خودتون بريد شهر ديگه..منظورم بچه ها هستن. مثلا شما حتما بريد خوابگاه شهر دينه بعد كنك ...

برای ی چیزی که نمی تونم بگم 

فقط همینو بدون آدم مریض و کثیف همه جا هست 

آخه دلم برای مامانم میسوزه نمی‌خوام تنهاش بزارم و اینکه من اصلا انگیزه برای درس خواندن ندارم الان دو ...

مگه دنبال راه حل نيستي؟ با دلم ميسوزه و ال و بل ك نميشع راهي پيش برد..بلاخرع وقتي ناراحتي از موقعيتتت بايد تكون بخوري

معجزه ك قرار نيست بشه..بشه هم ب دست خودتع..

درس نخون پس گلايه هم نكن از شرايظت

چون انتخابت اينه ك خودتو توي اين شرايط نگه داري

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
مگه دنبال راه حل نيستي؟ با دلم ميسوزه و ال و بل ك نميشع راهي پيش برد..بلاخرع وقتي ناراحتي از موقعيتت ...

میدونم شما چیمیگی ولی هر لحظه تو خونه و زندگیمون ی برنامه ای میشه

آنقدر استرسی شدم که حد نداره

کلی اضافه وزن پیدا کردم

2706