2733
2739
تعمیر مبل. مغازه واسه باباشه. مفتی نشسته بیخیال کارشه. مشتری کم داردنبال هیچ کاری نمیره

عزیزم باید شما مدیریت کنی و راهکار بدی مثلا تعمیر مبله بزار تو دیوار یا اینستا پیج بزن  از نمونه کار بزار تا مشتری جذب بشه یا پیشنهاد بده مبل داغون بخره شوهرت تعمیر و روکش کنه به عنوان نو بفروشه ینی کم کم از تعمیر بیاد تو تولیدی مبل 

خودت سعی کن یه جا مشغول شی نمیدونم چیزی بلدی یا نه اما تهش منشی شو یه جا الان دیگه کم کم ۱۱ حقوق میگیری ..

بعد برو تو حقوق شوهرت بفهم خرج خونت چقدره بقیشو قرعه بنویس به شوهرت امید بده تا آخر تابستون مثلا انقدر جمع میکنیم و ماشین رو ارتقا میدیم 

واقعا ۹ سال ۱۰۰ تومن خیلی کمه من ۳ سال ازدواج کردم یه خونه پیش فروش گرفتیم که ۵۰۰ دادیم بقیش باید تا سال دیگه پر شه ..یه ماشین تیبا ۲ داریم ۳۵۰ تومن اندازه ۲۵۰ تومن هم قرعه دارم که تا عید امسال همش دستم میاد 

عزیزم باید شما مدیریت کنی و راهکار بدی مثلا تعمیر مبله بزار تو دیوار یا اینستا پیج بزن  از نمون ...

من واقعا آرزوم بود همسرم تو کار مبل بود چون به نظرم درآمد خوب دارن 

همسر من حقوقش امسال شده ماهی ۱۷ خودم هم امسال شده ۱۷ ماهی ۲۱ تومن هم قسط،میدیم ۳ تومن خرج خونه میزارم بقیش رو جمع میکنم طلا یا سکه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعمیر مبل. مغازه واسه باباشه. مفتی نشسته بیخیال کارشه. مشتری کم داردنبال هیچ کاری نمیره

شوهر منم اول این طوری بود میگفت ماشین داریم دیگه پراید داشتیم اون موقع میگفت ماشین داریم دیگه چه کاریه عوض کنیم یا پول جمع کنیم زدم بی شرف بازی که فلانی با ما ازدواج کرده ۲۰۶ داره من آرزومه ۲۰۶ یکمم مقایسه اش کردم که تو چی کم داری که ماشین خفن سوار نشی؟

تو لیاقت داری ماشین خوب داشته باشی 

۲۵۰ تومن وام هم که گفتم امسال تا عید در میاد تو ذهنمه یه حواله بخرم پولش رو پر کنم یه ماشین دیگه داشته باشیم 

بگو مغازه رو دست بکش روش درستش کن با کلاسش کن لیاقت تو مدیریت اون مغازه است والا چی میخوای دیگه بابات مغازه داده بهت قدر بدون خودتو نشون بده به بابات خودتو ثابت کن 

بگو نمونه کار بقیه رو عکس بگیر بزار تو دیوار مشتری از مغازه میریزه مبل داغون پیدا کنه تو دیوار  خودش بلده تعمیر کنه به عنوان نو دو برابر بفروشه ینی چی که بعد ۹ سال ۱۰۰ تومن داره؟

۱۰۰ تومن پس انداز چندماهه منه

2731
عزیزم باید شما مدیریت کنی و راهکار بدی مثلا تعمیر مبله بزار تو دیوار یا اینستا پیج بزن  از نمون ...

پیج زدم ولی پایین شهریم. کسی دنبال تعمیر مبل نیس زیاد. 

سرکار نمیزاره برم. 

بگو مغازه رو دست بکش روش درستش کن با کلاسش کن لیاقت تو مدیریت اون مغازه است والا چی میخوای دیگه بابا ...

بخدا داغونم از کاراش. همه همسالامون خونه ماشین دارن. ما چون نشسته خونه و مغازه ی باباش. کرایه نمیده اینجور بیخیال شده. ب باباشم گفتم مارو بیرون کن سختی بکشه پسرت میگه نه نمیکنم

من واقعا آرزوم بود همسرم تو کار مبل بود چون به نظرم درآمد خوب دارن  همسر من حقوقش امسال شده ما ...

عزیزم شوهر من مغازش بد جاییه. مشتری نداره. شاید ماهی نهایت 12تومن دربیاره. با دو بچه ب پس انداز نمیرسا

بگو مغازه رو دست بکش روش درستش کن با کلاسش کن لیاقت تو مدیریت اون مغازه است والا چی میخوای دیگه بابا ...

ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی امروز تو برنامه دیوار تبلیغ میکنم امیدخدا 

2738
پیج زدم ولی پایین شهریم. کسی دنبال تعمیر مبل نیس زیاد.  سرکار نمیزاره برم.

اوکی تو تبلیغات بزن مثلا مغازه خارج از شهره ولی رفت و امد با خودمون هست ینی همسرت با یه وانتی صحبت کنه خودش بره تحویل بگیره و بیاره

بخدا داغونم از کاراش. همه همسالامون خونه ماشین دارن. ما چون نشسته خونه و مغازه ی باباش. کرایه نمیده ...

من همچین پدرشوهری داشتم رو سرم نگهش میداشتم بخدا 

پدر شوهرمن تا حالا یه کیلو گوشت کمکون نکرده چه برسه مغازه 

شوهرم اسم مغازه میاره مامانش میخواد سکته کنه که نکنه یه وقت همین الان راضی شن و مغازه بزنن

عزیزم شوهر من مغازش بد جاییه. مشتری نداره. شاید ماهی نهایت 12تومن دربیاره. با دو بچه ب پس انداز نمیر ...

ببین نمیدونم کجا هستین ولی تعمیرات مبل نیاز نیست جای مغازش عالی باشه من خودم مبل خودم رو روکشش رو عوض کردم داغون ترین جا بود مغازش نمیتونم اسم شهر رو بگم ولی از اونجا داغون تر نیست اما چون از همه جا ارزون تر بود دادم به همونجا 

ببین نمیدونم کجا هستین ولی تعمیرات مبل نیاز نیست جای مغازش عالی باشه من خودم مبل خودم رو روکشش رو عو ...

ممنون عزیزم خیلی بهم کمک کردی. از ایده هات استفاده میکنم.والان توی دیوار تبلیغ زدم امید خدا مرسی گلم