2737
2734

با این ترس چیکار میکنید؟چجوری ارامش پیدا میکنید؟

منظورم از ترس خدایی نکرده فوتشون هست

بخون👈اگه الان از چیزی ناراحت هستی و غصه داری میخوام بهت بگم خدا بزرگه و بعد غم برات شادی گذاشته  به خدا اعتماد کن! خدا همیشه صلاحمون رو میخواد.. هر چی میخوای رو به خدا بگو.. توی مجازی و نی نی سایت جای درد و دل نیست!❌حرفاتو به خدا بزن اونم انقدر قشنگ برات معجزه میکنه  اگه میخوای زندگیت تغییر کنه اول از واجبات دینی و نماز اول وقت شروع کن! انقدر به کارات برکت و نظم میده❤.. اگر سوال شرعی یا اعتقادی دارید تماس بگیرید با ۰۹۶۴۰۰ ../ تمام دارایی ام خدایی است که دغدغه از دست دادنش را ندارم🥰بگو؛ خدایا شکرت  زندگیمو سپردم به خدا و اهل بیت و شهدا خودشون برام معجزه کردن تو هم توکل کن تا ببینی دست خدا رو تو زندگیت😍💚الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚استغفرالله💚الحمدالله💚..🌸🇮🇷🌸 دنیا کوتاهه؛ مهربون باشیم باهم😁💙زندگی سخت است اما ما به امر الله پایداریم و قوی👌.. الهم عجل لولیک الفرج💐#مردم_مظلوم_فلسطین🇮🇷حجاب یعنی من ارزشمندم و هر کسی لیاقت دیدن من را ندارد:) حجاب یعنی برای خدا تیپ میزنم😍

حاضرم خودم قبلش بمیرم ولی مرگشونو نبینم .

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه😔

این درد نمیزاره زندگی کنم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740

ترسشو داشتم توی کل زندگیم تا از دست دادمشون. الان هم کنار اومدم و عادی شده. انگار هیچوقت همچین کسانی توی زندگیم نبودن. 

همینه زندگی دیگه. خودتو با این فکرا اذیت نکن. هر اتفاقی چه خوب چه بد به وقتش میفته و مهم نیست واسش آماده باشی یا نه🌷

قدیما داشتم خصوصا راجب ب پدرم، متاسفانه فوت کردن و من دووم آوردم الان این ترس رو راجب ب بقیه ندارم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

من قبلا ترس از دست دادن پدر مادرمو داشتم بچه بودم

الان ترس از دست دادن نامزدمو دارم

گاهی میبینمش بغلش میکنم اروم گریه میکنم همش از تصور اینکه دیگه نباشه دیوونه میشم

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
2706