2733
2734
عنوان

زرد شدن برگ گیاه پتوس🌱🌿🍀

250 بازدید | 35 پست

من گلم از نوک برگ داره زرد میشه براش کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ و کلات آهن گرفتم🪴

تجربه استفاده دارین؟🥀

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم آب نیست 

هر چند روز بهش آب میدی ؟معمولا هفته یکبار اب میخواد‌. روی برگ هاش هم با آب پاش آب بده

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2728
تازه گرفتم مایعشو کلات اهنم همین الان بهش دادم سه چهار روز دیگه کود سه بیستو بدم؟

آره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740
کم آب نیست  هر چند روز بهش آب میدی ؟معمولا هفته یکبار اب میخواد‌. روی برگ هاش هم با آب پاش آب ...

معمولا هر ۴ روز یه بار

روی برگاشم آب اسپری میکنم

دوتا پتوس دارم یکیش گیس طلاعه اسمش بلند و بزرگ و خوشگله این یکی کوچیکه زرد شده جفتشون یه جان ابیاریشونم باهمه

میزان آبیاریت چقدره عزیزم؟ جاش سرد نیستش؟

هر ۴ روز یه باره

من دوتا پتوس دارم اسم یکیش گیس طلاعه این یکی ونوس

گیس طلا بزرگ و بلند و پر شا خ و برگه ونوس داره زرد میشه جفتشونم یه جان

معمولا هر ۴ روز یه بار روی برگاشم آب اسپری میکنم دوتا پتوس دارم یکیش گیس طلاعه اسمش بلند و بزرگ و ...

زیاد آب میدی هفته یکبار کافیه 

نورش هم چک کن 

برگ هاش ببین خال خال زرد شده زیرش شاید افت گرفته

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2706