2733
2734
عنوان

حس ششم قوی

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 102 پست
چه زمان زنگ یا پیام میده که مطرح کنه؟

حس میکنم فعلا درگیر ذهنش و کارش و زمان میبره برای پیشنهاد بهت

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
گلم،دکتری که باش اشنا شدم،از اینکه حس داره مطمئنم ،،ولی نمیخواست من بفهمم،،مانع سر راه برداشته میشه ...

حس داره ولی بروز نمیده

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیدونم 😭💔انگار یه محاله  میشه بگین چی حس میکنین درمورد آینده ام ک چه تجربه هایی دارم&n ...

شکست تو زندگی باعث شده افسرده بشی و گوشه گیر ناراحت ولی آینده ات روشن خدا سورپرایز میکنه و بهترین سر راهت قرار میده دوست داری فرد موفق باشی شغل خوب زندگی خوب آینده خوب سرمایه خوب و خدا مطمئنم سر راهت میزاره

2728
کی بروز میده گلم؟

حس میکنم غرور زیاد داره و همین باعث میشه نتونه حرف دلش بزنه ولی به زودی میگه

حس میکنم فعلا درگیر ذهنش و کارش و زمان میبره برای پیشنهاد بهت

بنظرت کی ازدواج میکنم؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2738
امسال

بنظرت با پسر عموم ازدواج میکنم؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2706