2737
2734
عنوان

باردارم خون بالا اوردم ومعدم داره میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 30 پست

چون زیاد بالااوردی اخرش خون بوده دیگه صبح هاناشتاقرص معده بخور

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازبیمارستان وحشت دارم دورازجون بچم سری قبل باندونم کاریاشون بچمو ازدست دادم

ببخشید واقعا قصد نه دخالت دارم نه ناراحت کردنت رو اما اگه در آینده بفهمی که نرفتن امشبت باعث بشه اتفاقی برای اون طفل معصوم می‌افته چی؟! حداقل زنگ بزن به متخصص زنان خودت بگو اینجوری شده حداقل دارویی حرفی

چجوری درمان شدی

فقط همون یه بار بود. چون واسه بالا آوردن ، به خودم فشار آورده بودم، اینجوری شده بود .

دکتر واسه فشار پایین سرم داد.

خاطرات کهنه را آخر شبی خواهم نوشت /دخترم باید بداند مادرش دیوانه بود...
2740
نه

میرم نگاه میکنم اگه پیداش کردم بهت میگم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

پیداش کردم اسمش لانزوفارم ۱۵ هست برواز داروخونه بگیر عالیه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

کپسول دو رنگ سبزصورتی

دکترم پیام دادم جواب نمیده اورژانسم زنگ زدم راه حلی نداد

زنگ بزن .

من خودم تجربه از دست دادن دارم میفهمتت. در بارداری آدم به حالات طبیعی بدنش هم باید شک کنه . من خودم دیشب زیر دلم درد گرفت به اورژانس زنگ زدم گفت برید مرکز درمانی باید بررسی بشه. به دکترم زنگ زدم شیاف بهم استفاده من شنبه برم پیشش

2706