2737
2739
عنوان

دخترایی که رل دارن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 48 پست

غلط کرده تا الانم باید خرجت میکرد ن زیاد نیست اصلا

چقد پسرای الان پررو شدن بخدا

این دهه شصتیا چقد خوب بودن میرفتن سر قرار پسره نوک‌ انگشتشم‌ب دختره نمیخورد صد دل عاشق دختر بود حاضر بود کل زندگیش بریزه ب پای دختر واسش کادو و طلا و ... میخرید

حالا پسرای نسل جدید توقع رابطه ج.سی دارن و هیچی ام خرج نمیکنن خسیسای احمق

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه نمیشه که وسایل آرایش خیلی ارزون بگیرم پوستم خراب میشه

نه منظورم اینه براشی رژی سایه ای از اینا بگیز

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
2731
2738
آخه فکر کنم واسش زیاده کلا ماهی ۶ تومن میگیره

بیخیال بابا مردا عاشق زنایین ک خرجشون بالاس

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
خودش تا حالا چیزی برات نخریده؟ مثلا بدون اینکه بهش بگی چون دلی باشه خیلی بهتره تا خودت بگی 

چرا تولدم که میشه کادو میخره هر سری

غیر تولدم یکی دوبار خریده

آخه لوازم آرایش لازم دارم دلم میخواست اون بخره

سه ساله با همیم من هیچوقت همچین درخاستی ازش نکردم

فقط براش کادو تولد گرفتم و روز تولدم ازش خاستم برام کادو بگیره ک خداروسکر از قبل گرفته بود 

الانم سعی میکنم بهش بفهمونم چیا دوس دارم ک برای ولن و تولد همونارو برام بگیره 

بنظرم اینجوری درخاست لوازم ارایش کردی جالب نبوده ولی خب هر پسری یجوره دیگ نمیدونم

2706