2733
2734
عنوان

امضای شاکر نژاد قشنگه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وههههه عه این اسکوله عجب  کجا دیدیش؟ ؟

برو مشقاتو بنویس

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
2728

نسبت بهشون ارادت خاصی دارم چون در نظر یک عده افراد مذهبی یه عده بی‌کلاس با لباس چروکن که به تیپ و قیافه‌شون نمی‌رسن؛ اما ایشون دقیقا عکس این رو ثابت کردن و نشون دادن مذهبی بودن با خوش‌تیپی و خوش‌‌استایلی منافاتی نداره😊🌺

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
منم امشب داشتم با یکی از بچه ها حرف میزدم گفت بیا بهت پیام دادم گفتم نت ندارم گفت هر وقت گرفتی بیا، ...

اوووو اینا عادیه😂😂 من یادم نمیاد وگرنه بد ترم

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
2740
منم گفتم امام رنگی دیگه امام چندمه

این کیبورد من منبع سوتیهای سمیه😂

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
بلخره جالبه یا بده؟؟😂😂😂

یه چیزی بین جالب و بد😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2706