2733
2739

عاشق شاورما هستم😋

بعد امشب نو میکاپ ترین و بی حال ترین حالت ممکن با دخترخالم رفتیم بخوریم

بماند که اونجا یه آشنا اومده بود روبرو میزمون نشسته بود و چشم تو چشم بودیم همش😑😂(خدای بدترین حسه یه چیزی بخوری یکی هم که باهاش رودروایسی داری همش باهات چشم تو چشم شه و زل بزنه بهت😂)خلاصه که ۳تا سفارش دادیم

دوتا برای من، یکی دختر خالم  و  وقتی خوردیم تموم شد من هنوز سیر نشده بودم🤣 اینقدر التماس دختر خالم کردم که زشته من ۲تا خوردم باز برم سفارش بدم برو یکی دیگه بگیر فکرکنن برای خودته

رفت گرفت ، خیلی یواشکی خوردم اون آشنامون متوجه نشه 😂ولی انگار ضایع بود و وقتی تموم شد و خواستیم بریم اونم اومد بره برگشت گفت حواسم بهت بود سه تا خوردیا😑جمعا ۵۰کیلو نمیشی اینارو چیکارشون کردی😑😂

خیلی خجالت کشیدمممم

ولی واقعا شاورما نونش کمه ادم با یکی دوتا سیر نمیشه😩😂

خلاصه که امشب غذای مورد علاقم کوفتممم شد🚶🏻‍♀️💔😂

🥴😂بمیرم برای دلت

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بدم میاد از این آدما لقمه بقیه رو میشمارن 

منم با دوستام رفته بودم کافه سیب زمینی با سس قارچ گرفتم و پیتزا برگر 

یکی از همکلاسیام روبروم نشسته بود(پسر)بهم پیام داد کمتر بخور چخبرته اندازه دو نفر میخوری!!

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2706