2737
2739
عنوان

شوهرم خدشو میگیره

596 بازدید | 51 پست

سلام شوهرم همراه بادپدرم رفتن سرکار

از صبح تا ۷ شب منم از شانس بدم ۷ شب

زن عموم گفت دخترونه با دختر عمم اینا بریم بیرون

که اقا رسیده بود خونمون 

هی زنگ میزد که من خستمه خجالت نمیکشی

واین حرفا الانم اومدم خونه سرسنگینه منم مثل خدش شدم🙂چون پشت تلفن حرفای بد زد که خر گاو کجایی

نمیگی ما خستمونه چایی چیزی دم کنی 

منم باهاش سرسنگینم همیشه کوتاه میومدم ساده بودم

چقد بدم میاد یسریا میگن خدش 

خدش چیه اخه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتارش زشت بوده ولی شمام یه چای میدادی دستش چون مدت طولانی سرکاربودخسته بوداینطورکرد

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738
شایداشتباه تایپی بوده

ن تو متنشم اورده

نسل جدید زیاد میگن خدش

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

رفتارش زشت بود، ولی شما هم سعی کن هرجا نیری قبل از همسرت خونه باشی، یه چای دستش بدی پررو و بدعادت نمیشه ولی محبتت رو درک میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706