2737
2734
😐😐 منطورم حمایته. یعنی تشویقم کنه به ادامه تحصیل اگه با کسی بحثم شد پشتم باشه تشویقم کنه چیزای ...

من کلمه پشتم باشه مخالفم خودم فهمیدم منظورت چیه بهتره بگی کنارم باشه ینی باهم پیشرفت کنید نه ک اون تورو تشویق کنه خودش بمونه همونی ک بود باشه😑

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰سالمه زیبایی قابل قبول  خوش اخلاق  نجیب  قانع  حجاب مناسب

۲۰ سالته به فکر ازدواجی؟ ازدواج واقعا پسرا بالای ۲۶ سال.

حالا فعلا باید کار کنی 

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
من کلمه پشتم باشه مخالفم خودم فهمیدم منظورت چیه بهتره بگی کنارم باشه ینی باهم پیشرفت کنید نه ک اون ت ...

😂😂😂😂😂😂 آخرشو خوب گفتی.

خودشم درس بخونه منم تشویق کنه به درس خوندن.

گرمم باشه😁

تو متاهلی؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
چرا مذهبی نباشه

چون خودم مذهبی نیستم و حتما در آینده سعی می کنه سبک زندگیم رو کنترل کنه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
کار خیلی کردم از ۱۴سالگی  الان شکر خدا شرایطم اوکی شده

خب خداروشکر😍 ایشالله یه دختر خیلی خوب نصیبت شه و بهترین روزا رو کنار هم باشید

2740
بله چون طبیعاتا اکثر مردا ها توقع احترام توی رابطه دارن اما خودشون پیروی نمیکنن توی جمع و جلوی خانو ...

دقیقا چه جلوی بقیه چه توی خلوت چه زمان شوخی چه زمان بحث مخصوصا موقع بحث

ببین اینا همه برمیگرده به تربیت به این که چه قدر کنترل خشم داره

خانواده اش چه قدر اصالت و نجابت دارن

برای من واقعا هیچ چیز مهم تر از نجابت و احترام نیست

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
بله متاهلم😅

خوشبحالتون