2737
2734

شوخی کردم   

میشه بگید این رفتار دلیل خاصی داره ؟ 

فکر کنید یه پسر جوون صندلی جلوی ماشین بشینه 

باباتون راننده باشه 

شما و مامانتون عقب 

من پشت صندلی بابام نشستم یعنی اون پسر برگرده منو می بینه 

تو تمام مسیر پشتشو کرد به در شاگرد و کاملا یه جوری نشست که من صورتشو ببینم ونمک می ریخت 

پ.ن : خانما من توسط پدرم تحقیر شدم که زشتم و هیچکی نمی خوادم به خاطر همین روحیم خرابه خواهشا مسخرم نکنید شاید دلخوشیم همینه تو زندگیم خواهشا زخم زبون نزنید   

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
در هر صورت اهمیت نده .نه به حرف بابات .نه به نشستن اون بشر

پس مثل اسم کاربریت ...

خبری نیست ..

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
چرا بابات بهت اون حرف رو زد!دعواتون شده بود

یه دختر خوشگل و خوشتیپ دیده بود بعد گفت اون خواستگار داره تو نداری 

البته همین پسری هم که راجع بهش توضیح دادم اول رفته خواستگاری همون دختر ( که سرکوفتشو به من زدن ) بهش ندادن   

الان امید دارم اونو که بهش ندادن به من علاقه مند بشه

پس مثل اسم کاربریت ... خبری نیست ..

شما بنده خدایی و خودش بخواد چیزی بهت بده هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره

اتفاقا شاید خبری هست .اینکه گفتم اهمیت نده بخاطر اینکه چون اعتماد به نفست بخاطر حرف پدرت پایینه ممکنه اون پسر سو استفاده کنه.میترسم زیاد پیگیرش بشی.در صورتی که اگه رها کنی احتمال بدست آوردنش زیاده🥰

شما بنده خدایی و خودش بخواد چیزی بهت بده هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره اتفاقا شاید خبری هست .اینکه گفتم ...

ممنون مهربونم   

2738