2737
2739

آیا چیزی به اونا میرسه؟ 

نه شاید حتی اون طرف نداشته باشه و حسرت بخوره

و وقتی کسی چیزی که خودش نداره طرف مقابلش به دست آورده نمیتونه براش خوش حال باشه

جز یه عده آدم ساده و مهربون🫠

هر چقدم رد کنین این حرفای منو یه جایی بهش میرسین. 

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بستگی به دات آدما داره شاید شما خودت زیاد خوشحال نمیشی که فکر میکنی بقیه هم همینطور هستن...من برا بیشتر خوشی اطرافیانم عمیقا خوشحال میشم

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

چرا باید انتظار داشته باشم؟

کی غیر خودم ب خودم محتاج تره؟

کی غیر خودم همیشه کنارم بوده؟

کی غیر خودم همیشه درکم کرده؟

من ب بقیه و نظراشون فکرم نمیکنم

مهم منم و من

همین

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی

تو این دنیا فقط خود آدم و خودش 

هرکی میگه دل برات میسوزونم و فلان و بهمان چرت گفته 

فقط خود آدم که دلش برا خودش میسوزه و از خوشحالیش خوشحال میشه 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2738
تو این دنیا فقط خود آدم و خودش  هرکی میگه دل برات میسوزونم و فلان و بهمان چرت گفته  فقط ...

دقیقاااا

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

هیچکس واسه خوشحالی کسی دیگه خوشحال نمیشه برا همین از گرفتن جشن عروسی من موافق نیستم...

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706