2737
2739
عنوان

شوهرم ماشین خریده اما از من مخفی میکنه نبینم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 37 پست
نمیگه میخادطلاق بده یانه؟

نهه فقط میگ من تو رو میبرم دادگاه ازت تعهد میگیر و برمیگردونمت😒

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب عقده ایه😏تو دوران عقده و اینکار و میکنخ

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2728
مگه شغل عوض کردن راحته ک بش گفتی شغلتو عوض کن ک حالا اون بیچارهدقایم موشک کنه...خداییش فازتون چیه بج ...

اره سخته میدونم . من گفتم رسمی کارت کن . نمیدونستم همه کاره زندگی شخصی من هستند . اون طرفی ک باهاشون کار میکنه یه خانواده  ان . زنش بیش از حد مالکیت شوهر من گرفته دستش . باور کن از مادرش و خواهرش بیشتر پرو بازی درمیاره  . ازم خواست قبول کنم بین اون و شوهرم صیغه خواهر برادری بخونن . اخه یعنی چه؟؟؟میگ ما با همیم میخوایم راحت باشیم حرفی توش نباشه . ببین تا چ حد دخالت . ایقد داستانش مفصله ک نگم برات .

منم ازش نخواستم کارش جمع کنه . خواستم خیلی رسمی بره دنبال کارش اما زندگی هد کس جدا باشه . دخالتی نشه . من همینو گفتم ازش یه اتشفشان بزرگ درست کردن 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2738