2733
2734

ما عقدیم بخاطر شغلش و دخالتای ادما از طرف  کارش خواستم شغلش تغییر بده . الکی در ظاهر میگ تمومش کردم ولی مخفیانه از من کار میکنه . سر همین به اختلاف خوردیم قهریم 

ادامش میگم نرید

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خونمون شاید  ۵۰ ۶۰متر با هم فاصله داشته باشه 

همو  میبینیم  . مزدا خریده اما از من مخفیش کرده . پیاده میره اینور اونور . گاهی اوقاتم میخاد باهاش بره چک میکنه ببینه کسی نیس بعد از کوچه  بغلی میره ک من نبینم 

چرا اخه دیوانه شده . فوقش میتونه  ماشین بزنه به نام کس دیگ . مخفی کاریش چیه . امروز خاستم برم تو خیابون  ک ببینه دیدمش دیگ قایم موشک نکنه . باز پشیمون شدم

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
اسی خوبی؟عصری توفکرت بودم اشتی کردین یانه؟

فدات . ن بابا قایم موشک بازی میکنه 

2706