2737
2734
عنوان

خط چشم دائم خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترمیمش مثل ابرو نیست بهترین کاریه که میتونی کنی  ارایش دایم  من اتفاقا خط چشمم خیلی ضخی ...

چقد ماندگاریش هست؟

بن مژه هم بزنم خوبه چون نمیخام تابلو باشه محیط اداری.

دور چشم چروک نمیشه یا پوست شل بشه؟

2731
2740

من دوساله دارم و خیلی خوشحالم ک انجام دادم ،بن مژه هم دارم

ورم میکنه دقیق یادم نیس ولی خب خوب میشه 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
چقد ماندگاریش هست؟ بن مژه هم بزنم خوبه چون نمیخام تابلو باشه محیط اداری. دور چشم چروک نمیشه یا پوس ...

اصلا و‌ابدا

بن رو بزن اگه بیشتر دلت خواست دنباله هم بکش

و مطمین باش عاشقش میشی

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
پخش میشه سورمه ای میشه ...اصلاقشنگ نیس

موادش بد باشه رنگش عوضش میشه 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
چراا

من5ساله زدم پشیمونم نیستم چون چشام درشت بود لخت دیده میشد درحالیکه پلکامم هم بلنده هم پر ولی زدم الانم راضیم مبتونم جایی رفتم بدون ارایش برم

ورمشم دوسه روز هس اگع میتونی مرخصی بگیری خوبه

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
2706