2737
2734
عنوان

(ازدواج) من عاشق یه اقای مذهبی شدم چطوری بهش بفهمونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 42 پست
اره میدونه داداشم میگه درحد من نیست دختره ولی خب مامانم به زور میبره اونجا  البته ما کاملآ نار ...

خب اگر خوشش نمیاد چرا میره؟

شاید خوشش ممیاد و به شما نمیگه خجالت میکشه 

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره میدونه داداشم میگه درحد من نیست دختره ولی خب مامانم به زور میبره اونجا  البته ما کاملآ نار ...

گناه دختر داییتون چیه

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
اسی شاید شرايط شما مشابه باشه ولی خانواده ما و داییم شبیه هم‌نیستیم واسه این ناراضیم 

جالبه ضما فامیلین باهم ولی میگین به هم نمیخوریم من خودم بابام دوتا زن داره تو شهر ما خیلی این موضوع غیر طبیعیه ولی بااین حال خانواده ی شوهرم بااینکه غریبه ان از گل نازک تر بهم نگفتن و تا حالا حتی غیر مستقیم اشاره ای به این قضیه نکردن 

2740
گناه دختر داییتون چیه

دحتر پسر باید در یه سطح باشند عشق یه طرفه به چه درد میخوره حتی داداشمم راضی نیست تنها فرد مشتاق مادرمه 

مگه میخواد با مادرم ازدواج کنه؟

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

آقایون‌مذهبی از خانم های سرسنگین و با حجب و حیا خوششون میاد اگر هی خودتو بخوای بهش نزدیک کنی فکر نکنم بپسنده ...

اگر شرایط ازدواج داری و قصدت جدیه با یه شخص معتمد تو خانواده صحبت کن که معرف بشن اما نه مستقیم غیر مستقیم باشه ایشون اگر‌تمایل داشته باشن میان جلو اگرم‌نیومدن دیگه منتظر چیزی نباش و خیالتو راحت کن

همینکه چادر بپوشی و با نجابت رفتار کنی و البته یه لبخند ملیحم رو لبات باشه خودش میاد خاستگاریت چون م ...

مرسی عزیزم یعنی با اینکه فامیلمونه باهاش نباید شوخی کنم ؟

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
جالبه ضما فامیلین باهم ولی میگین به هم نمیخوریم من خودم بابام دوتا زن داره تو شهر ما خیلی این موضوع ...

اتفاقا چون فامیلیم میگیم به درد هم نمیخوریم اگه غریبه بود و نمیشناختم میتونست اعتیاد پدرش پنهان کنه

آدم خودش بهتر فامیلش میشناسه 

دحتر پسر باید در یه سطح باشند عشق یه طرفه به چه درد میخوره حتی داداشمم راضی نیست تنها فرد مشتاق مادر ...

من از اون جهت گفتم که فرمودید دایی‌تون اعتیاد داره

مگه دختر دایی تون معتاده که در یک سطح نیستن

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
آقایون‌مذهبی از خانم های سرسنگین و با حجب و حیا خوششون میاد اگر هی خودتو بخوای بهش نزدیک کنی فکر نکن ...

عزبزم معرف ندارم چون کسی و ندارم ک پا پیش بزاره

مجبورم خودم اقدام کنم

منم همینجوری مثل خودشم با حجب و حیا و ...

ولی منظورتون اینه حتی صحبت نباید باهاش کنم با اینک فامیلمونع؟

من از اون جهت گفتم که فرمودید دایی‌تون اعتیاد داره مگه دختر دایی تون معتاده که در یک سطح نیستن

پدرش شیشه میکشه 

همین چند وقت پیش میخواست سر زنش تو خواب ببره 

بله که درحد ما نیست 

والا من حتی ناراضی ام الان مادر و بردارم رفتن خونشون دروغ چرا داداشمم ناراضی عصر ناراحت بود از این قضیه که اونجاست و مادر با زور بردش 

آدم وقتی یه جایی حالش خوب نیست چرا بره؟ 

داداش من از هر نظر سرتره 

تحصیلات داره قیافه داره تو شهر بزرگ خونه داره ماشین خوب داره اخلاق داره ولی دختر خانم تو روستاست با اون وضع زندگی 

2706