2737
2734
عنوان

کسایی که آسنترا خوردن بیاید

58 بازدید | 9 پست

سلام من سه ساله آسنترا میخورم یه عارضه ای داده که خیلی اذیت میشم بیحسم کرده احساساتم رو گرفته حتی نمیتونم گریه کنم آیا از عوارض داروییه چیکار کنم درست شده کسی مثل من بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس شما میفهمید چی میگم دا

اره از یه جهاتی خوب بود واقعا مثلا دیگه قلبم با استرس و اینا هری نمیریخت پایین( اصلا استرس زیادی نمیگرفتم ) 

میل جنسی رو هم خیلی کمتر میکنه 

کلا احساست خیلی کمتر میشه انگار سنسورهاتو غیرفعال میکنه ولی متاسفانه به من نساخت 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بی احساس اون نکرده؟ چه دوزی میخورید

۵۰

ببین قبلا برای هر چیز کوچیکی در حجم زیادی غصه میخوردم 

الان یه بی تفاوتی خاصی دارم 

البته من چند ساله میخورم 

مثلا قبلا از زلزله به شدت هراس داشتم الان دیگه نه 

الان مثلا از جنگ نمی‌ترسم 

برو بیخیالِ حالِ من...
2738

طبق تحقیقات انجام شده که ۱۲ هفته به طول انجامید
مصرف سرترالین باعث افزایش ترشح انسولین، افزایش تری‌‌گلیسرید و افزایش مقاومت به انسولین کبدی(HISS) گردید، و همانطور که می‌دانیم منهای بیماری‌های خودایمنی تقریبا در همه بیماری‌ها مثل چاقی، فشارخون،بیماری‌های قلبی‌عروقی،کبدچرب و دیابت‌نوع‌دوم یکی از عوامل اصلی افزایش ترشح انسولین است و هدف از همه رژیم‌های غذایی مثل مدیترانه‌ای،کتوژنیک وفستینگ کاهش ترشح انسولین است، و افزایش تری‌‌گلیسرید مرحله اول در دیابت محسوب می‌شود که باعث کبدچرب مقاومت به انسولین و نهایتا دیابت نوع دوم می‌شود.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.