2733
2739
عنوان

من عاشق زنداییم هستم 🤣😅❤

301 بازدید | 26 پست

میدونم عجیبه کلن خیلی حس عجیب و خوبی نسبت بهش دارم انگار هر روز هم ببینمش حالم خوبه و خسته نمیشم  مثل عشق شمس به مولانا 

اونم میگه تورو اندازه بچم دوس دارم 

ولی سالی یکبار زنگ نمیزنه 🥴

منم خیلی دلخورم دلتنگم 

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂

مگه چطوریه؟ 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق شمس و مولانا که خیلی عمیق تر از این حرفا بود ولی

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2728

خیلی خوبه که دوستش داری 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
جا داره بگم مردم مملکته مارو تو قران 😑

چطور مگه ؟ دوست داشتن و تو جنس مخالف و مسائل جنسی خلاصه میکنی ؟😂🥴

خیلی خوبه که دوستش داری 

ولی دلخورم از دستش بنظرت ممکنه یکی دوستت داشته باشه ولی سالی یکبار زنگ نزنه ؟ 

بنظر خودم ن چون دلتنگ میشی و اولویتت هست

2738
نه بابا منم مث خودتم فرقمون اینکه من از یه دختر تو دانشگاه خوشم میاد ماله تو خیلی غیر نرماله 

چرا ؟چون زنداییه؟😂

ولی دلخورم از دستش بنظرت ممکنه یکی دوستت داشته باشه ولی سالی یکبار زنگ نزنه ؟  بنظر خودم ن چون ...

خب زنداییه حتما سنتون بهم نمی خوره ایشونم میگه شما با دوستاتون باشین راحتترین

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2706