2737
2734
عنوان

توی سن بالا توی عشق شکست خوردم و دیگه امیدی ندارم به زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 50 پست

۶ سال پیش شکست خوردم الان ۲۲ سالمه‌کی گفته آسونه 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۴ خلاصه بخوام بگم اونقدر دوسش داشتم که هرچی سعی کردم جلوش ورژن بهتری از خودم‌نشون بدم بدتر خراب ...

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

ولش بابا

قسمتت باشه برمیگرده

اشکال نداره تجربه میشه برات

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
۳۴ خلاصه بخوام بگم اونقدر دوسش داشتم که هرچی سعی کردم جلوش ورژن بهتری از خودم‌نشون بدم بدتر خراب ...

عزیزم نباید بهتروبدتر نشون بدی باید خودت باشی.حالا ناراحت نباش اوایل سخته به مرور عادی میشه منم۳۲سالمه۲بار شکست عشقی خوردم الان برام عادی شده همه چی

2731
عشق درد داره کوچیک و بزرگ هم نداره به سن و سال هم نگاه نمیکنه . پس مطمئن باش اونی هم که تو سن کم تجر ...

عزیزم من نگفنم توی سن پایین درد نداره.

گفتم نهایتا بعد از اینکه ۶ ماه یه سال سوگواری کرد حداقل تجربه میشه براش توی روابط بعدی.

فکر می‌کنی اتفاقا من توی سن ۱۵ و ۱۴ سالگی بدترین شکست های ممکن و تو زندگیم خوردم خیلی سخت بلند شدم و ...

مثل اینکه از حرف من برداشت اشتباه شده.

من نگفنم توی سن پایین شکست خوردن سخت نیست.

بلکه همینطور که شما خودت میگی برات تجربه شده.

اما الان این تجربه دیگه به درد من نمیخوره

من که سنم پایینه چی قلبم داره از کار میوفته چی فکر میکنید چون سنمون پایینه هیچی نمیفهمیمم درده ما بی ...

وا بره گم شه هر کی بوده لیاقتتو نداشت بخدا شکست عشقی اینقدر ارزش نداره خودتو داغون میکنی دور از جون مگه کسی مرده این کارا میکنی گور پدرش پسره الدنگ

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚
2740
مثل اینکه از حرف من برداشت اشتباه شده. من نگفنم توی سن پایین شکست خوردن سخت نیست. بلکه همینطور که ...

یه جوری میگی انگار قرار نیست دیگه زندگی کنی معلومه به درد میخوره هر تجربه تا لحظه مرگ مفیده

لایک نکنید
من نگفتم توی سن پایین آسونه عزیزم! گفتم تجربه میشه. من نمیدنم چرا همگی اشتباه برداشت کردین

🙂

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
عزیزم من نگفنم توی سن پایین درد نداره. گفتم نهایتا بعد از اینکه ۶ ماه یه سال سوگواری کرد حداقل تجرب ...

توی اون لحظه واقعا به این چیزا فکر نمیکنه. حتی نمیخواد که زنده باشه چه برسه به روابط بعدی. ولی خب به نظرم تجربه سختی هست ولی داشتن و نداشتنش برای من که تو سن کم تجربه کردم خیلی فرقی نداشت.که بخوام در آینده به کار ببرم. جز اینکه به کسی دل نبندم چیز دیگه ای یاد نگرفتم

فقط قوی ترم کرد. 

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
وا بره گم شه هر کی بوده لیاقتتو نداشت بخدا شکست عشقی اینقدر ارزش نداره خودتو داغون میکنی دور از جون ...

اخه نمیتونم من سه ماهه حالم داغونه دلم گرفته هیچی نمیتونم کنم خستم از زندگی خوراکم شده اشک 

2706